Frank Atwood pred 38 rokmi uniesol a zavraždil osemročnú školáčku! Vraha v stredu 8.6. popravili smrtiacou injekciou!

854

Smrtiacu injekciu v stredu dostal Frank Atwood (†66), ktorý v roku 1984 uniesol a zavraždil osemročné dievča Vicki Lynne Hoskinsonovú. Za únos a vraždu školáčky dostal na súde trest smrti. Na popravu čakal tridsaťpäť rokov vo väznici v arizonskom Tucsone.

Smrtiacu injekciu v stredu dostal Frank Atwood

Osemročná Vicki z arizonského Tucsonu 17. septembra 1984 nasadla na bicykel, aby odoslala blahoželania k narodeninám svojej tete. Poštová schránka sa nenachádzala ďaleko od domu. Prianie poslala, ale domov sa už nevrátila. Na ceste ju uniesol Frank Atwood, ktorý dievča zavraždil a jej telo pochoval v púšti v Texase. Jej telo našiel až v apríli roku 1985 turista. Podľa informácií CBS príčinu smrti dievčaťa už nebolo možné po náleze určiť.

Dostal trest smrti! Otec znásilňoval 22 hodín vlastnú dcéru (†15), potom jej podrezal hrdlo! 

Z jej vraždy bol v roku 1987 usvedčený Frank Atwood. Do Tusconu sa presťahoval iba pár dní pred zmiznutím Vicki. Atwood za únos a vraždu nevinného dievčaťa dostal trest smrti. V cele smrti strávil tridsaťpäť rokov. Popravu vykonali stredu 8. júna 2022 smrtiacou injekciou. Ako posledné jedlo si objednal kukuričné ​​lupienky, arašidové maslo a pikantnú salámu.

Popravili smrtiacou injekciu najstaršieho odsúdenca na smrť. Jeho posledné slová boli: Som pripravený ísť

Na popravu sa Atwood pripravoval s kňazom gréckej pravoslávnej cirkvi, ku ktorej konvertoval vo väzení. „Modlím sa, aby sa pán zmiloval nad nami všetkými a aby sa pán zmiloval nado mnou,“ uviedol Atwood predtým, než mu pichli smrtiace látky. Popravy sa zúčastnila aj matka zavraždenej Debbie Carlsonovej.
„Vicki bolo energické dievčatko s nákazlivým smiechom a úsmevom,“ povedala o svojej dcére. „Na nevinné dieťa, ktorému bol brutálne odobraný život a na rodinu, ktorá musela desaťročia znášať utrpenie, Arizončania nikdy nezabudnú,“ vyjadril sa k poprave podľa New York Post prokurátor Mark Brnovich.

Zrúdy v sukniach: Čubírková po vražde priateľa telo spálila v peci a hlavu pohodila na záchode vo vlaku