Futbalista doplatil na sex s vydatou dámou, našli ho s odrezaným penisom!

2052

Celý život mal pred sebou, nádejnému futbalistovi sa však zrejme stal osudným jeho vlastný chtíč. Zohavené telo Daniela Correa Freitas († 24) našli koncom októbra v brazílskom meste Sao Jose dos Pinhais. Polícia len niekoľko dní potom zadržala pravdepodobného vraha! Je ním podnikateľ, s ktorého ženou mal futbalista po bujarom večierku skončiť v posteli.

Useknuté genitálie a skoro aj hlava.

V tak zúboženom stave našli 27. októbra okoloidúci v Sao Jose dos Pinhais telo mladého záložníka Sao Paula Daniela Correa Freitasa († 24). Ihneď sa objavili špekulácie, že obeť bola brutálne umučená. To sa ale nakoniec nepotvrdilo, podľa polície niekto jeho telo zohavil vyššie uvedeným spôsobom až po smrti.

Tri dni nato polícia zadržala podnikateľa, ktorý údajne za brutálnym činom stojí. Edson Brittes Jr. (38) mal mladíka zavraždiť v afekte po tom, čo ho vo svojom dome našiel v posteli so svojou ženu Cristiano.

Pomsta za sex s vrahovou ženou?

Freitas, ktorý bol na hosťovaní zo Sao Paula v menšom klube Sao Bento, mal vo svoj osudný deň prísť na narodeninovú oslavu dcéry podozrivého podnikateľa – Allan (18). Tá sa najprv odohrávala v klube, potom sa ale všetci zúčastnení presunuli do domu Brittesových. A práve tam mal futbalista skončiť v posteli s Cristianou, matkou oslávenkyne. Ostatne to by potvrdzovala aj fotografie z telefónu Freitasa, na ktorej vedľa neho dotknutá žena spí v šatách na party. Snímka spolu s niekoľkými ďalšími správami poslal záletník tesne pred svojou smrťou kamarátom cez aplikáciu Whatsapp.

Láska ktorá skončila urezaným penisom a vraždou

„Nemôžem tu spať. Po dome je niekoľko spiacich žien,“ napísal priateľom a pridal práve onú pravdepodobne osudnou fotografiu spiace ženy podnikateľa. Kamaráti sa ho ihneď snažili varovať. „Ak ťa tam nájdu, nakopú ti zadok,“ odpovedal jeden z nich, ďalší sa hneď pridal: „Urobí z teba sekanú. Ten chlapík príde domov a zabije ťa!“ To bola posledná správa, ktorá v tú noc futbalistovi prišla.

Pokúšal sa Cristianu znásilniť?

Polícia si nie je istá, či mal futbalista so ženou styk. Domnieva sa ale, že bol zavraždený v dome a potom prevezený na miesto, kde ho ľudia našli, v kufri podnikateľovho auta. Ostatne to sám podozrivý nevyvracia. Naopak ale odmieta, že by bol pri hroznom čine príčetný. Počul údajne krik v spálni, vyrazil dvere a našiel futbalistu, ako sa pokúša znásilniť jeho ženu.

„Zbil som ho. Hodne tvrdo. Potom som ho vzal pred dom. Netuším, či bol pri vedomí, alebo nie. Možno mal len zavreté oči. Nad ničím som nerozmýšľal,“ uviedol Brittes. „V aute som mal nôž. Malý nôž. Bol medzi náradím v kufri auta. Už neviem, čo sa presne stalo, bol som nepríčetný, plný zloby. Až potom som sa pozrel do auta a zistil, čo sa vlastne stalo,“ povedal polícii údajný vrah.

Žena ktorá odrezala mužovi penis! Mohla za to lichôtka inej žene!

Polícia teraz skúma, či výpoveď podnikateľa sedí aj s výpoveďami jeho dcéry a manželky. Obidve od začiatku s vyšetrovateľmi spolupracujú.
Správa o smrti futbalistu zarmútila celú Južnú Ameriku. Pozostalým kondoloval ako hráčov domovský klub Sao Paulo, tak i Sao Bento alebo slávny klub Botafogo.