Michael Jackson bol chemicky vykastrovaný svojím otcom, tvrdí jeho bývalý doktor

3070

Keď zomrel Joe Jackson, lekár Michaela Jacksona Conrad Murray nebol vôbec smutný. Skôr naopak. Zomrel totiž podľa neho jeden z najhorších otcov v dejinách.

Joe Jackson zomrel tento rok 27. júna vo veku 89 rokov v nemocnici v Las Vegas. Conrad Murray bol lekárom jeho slávneho syna Michaela a nechal sa počuť, že horšieho otca si možno len ťažko predstaviť. Okrem iného vyhlásil, že Michaela nechal otec zámerne chemicky kastrovať, aby si udržal svoj povestný hlas. Otec ho tiež trestal a bol hrozivou postavou, ktorú si možno len ťažko predstaviť.

Je otázkou, nakoľko je však sám Murray dôveryhodný. Bol to on, kto mal Michaela Jacksona v starostlivosti v čase, keď sa predávkoval liekmi a zomrel. Bol tiež obvinený z podielu na jeho smrti, pretože mu obstarával lieky, ktoré však užíval ako drogy. Bol uznaný vinným a strávil dva roky za mrežami.

Nie je to ale prvýkrát, čo Murray vznáša vážne obvinenia voči otcovi Michaela Jacksona. Už skôr sa nechal počuť, že mu vpichli injekciou hormóny, opäť z dôvodu, aby jeho hlas zostal v patričných výškach. Podľa neho Michael začal zvracať, len keď zbadal obrázok svojho otca, tak veľkú hrôzu a odpor vraj pociťoval.

Svetlo do prípadu mohla vniesť sestra Michaela Jacksona Janet, ktorá tiež slávila úspechy ako speváčka. Tá sa ale len obmedzila na vyhlásenie, že jej otec „bol veľmi silnou osobnosťou a bez jeho podpory a sily by nebola nikdy úspešná“.

Správcovia pozostalosti po Michaelovi Jacksonovi vydali po smrti Joe Jacksona vyhlásenie, že sú hlboko zarmútení jeho odchodom. „Joe bol silný muž, ktorý si bol vedomý svojich nedostatkov, ale dostal hrdinsky svojich synov a dcéry z prostredia oceliarní a urobil z nich svetové superstar.“ Murray na toto vyhlásenie reagoval vyššie popísanými tvrdeniami s tým, že on teda rozhodne hlboko zarmútený nie je. „Hovorí sa, že len dobrí ľudia umierajú mladí. Dúfam, že Joe nájde spasenie svojej duše v pekle,“ dodal Murray.

Vyrastal som v inej dobe, bráni sa producent obvinený v sexuálnej afére

Joe Jackson bol pochovaný na cintoríne v južnej Kalifornii. Je to rovnaký cintorín, kde leží aj jeho syn Michael.

Portmanová ľutuje podpisu pre Polanského, o Allenovi odmieta hovoriť