Hororový objav v studni: Susedia omdlievali, niektorí sa povracali, keď vo vnútri našli ubodanú susedku aj s deťmi

1546

Päťčlennú rodinu z ruského mesta Ufa našli policajti až po viac ako štyroch mesiacoch pátrania. Ich telá objavili na dne studne – bol medzi nimi aj ešte len deväťmesačné chlapček, ktorý mal aj po smrti v ústach ešte stále cumlík. Vrahom má byť manžel najstaršej zavraždenej. Ten sa ale ešte pred policajným výsluchom obesil.

Ohavný zločin vyšetruje polícia v Rusku blízko hraníc s Kazachstanom. V decembri minulého roka sa tu bez slova rozlúčky stratila celá rodina – konkrétne Olesja Barsková († 39), jej dcéra Viktoria († 22), Olesjini dvaja synovia († 6 a † 2) a Viktóriin synček († 9 mesiacov). Olesjin manžel Ildar Gainiakhmetov (47) všetkým tvrdil, že sa odsťahovali.

 Hororový príbeh stratenej  rodiny!

Matka Olesii mu neverila a celú rodinu nahlásila ako nezvestnú na políciu. Tá ale Gainiakhmetova ani nestihla vypočuť – muž sa stihol obesiť, keď policajti čakali, až im otvorí dvere. „Nemôžem bez nich žiť,“ stihol ešte napísať na útržok papiera.

Telá jeho piatich obetí police objavila až teraz – vo vreciach ich vytiahli zo studne na pozemku pri chate, kam rodina jazdila. Podľa polície vrah členov svojej rodiny dobodal. Svedkami policajného zásahu na zbúranísku sa stali aj susedia, ktorí otrasný zážitok popísali médiám.

Nielen ženy ale aj muži trpia v rodinách, len si to málokedy priznajú

Mnoho z nich pri vyťahovaní tiel omdlelo, niektorí sa povracali. „Videla som, ako zo studne vytiahli ohromné ​​vrece. To sa potom pretrhli a von vypadli paže a nohy. Videla som aj niečí chrbát a niečo, čo vyzeralo ako rana od noža. Nedalo sa to vydržať, utiekla som … ešte teraz sa trasiem,“ uviedla susedka.

Gainiakhmetov si údajne prenajal dodávku, aby mohol telá previezť z ich bytu. K motívu sa polícia zatiaľ nevyjadrila. Podľa známych bol ale Gainiakhmetov dobrým otcom i človekom. Olesja sa nejakú dobu starala o svojho malého vnúčika, a tak jej mužovi po týždňoch v preplnenom a hlučnom byte asi ruplo nervy.

Milionár našiel svoju manželku mŕtvu: obesila sa po návrate z cesty okolo sveta