Hviezda filmu Múmia Brendan Fraser sa zmenil na nepoznanie

4029

Americký herec Brendan Fraser (49) už nie je žiadny neohrozený svalovec. Hviezda filmu Kráľ džungle či z trilógie Múmia má dnes preriedené vlasy a veľkú nadváhu. Jeho aktuálne fotky z rodinnej dovolenky na Barbadose fanúšikov zrejme nepotešia.

Brendana Frasera odfotili paparazzi na pláži v Barbadose so synmi Griffinom (15 rokov), Holdenom (13 rokov) a Lelandom (11 rokov), ktoré má s bývalou manželkou Afton Smithovú.

A aj keď sa hollywoodsky herec za posledné roky zmenil doslova na nepoznanie, vyzeral po dlhšej dobe oddýchnuto a spokojne. Nedávno totiž pre časopis GQ prehovoril o ťažkej depresii, ktorá ho ničila niekoľko desiatok rokov.

Tú prehĺbili ako závažné zdravotné problémy, kedy opakovane podstúpil operáciu chrbtice, kolenného kĺbu a hlasiviek, tak rozvod a v neposlednom rade tiež sexuálne obťažovanie.

Údajný incident sa stal v roku 2003 v hoteli v Beverly Hills počas obeda s vtedajším prezidentom Hollywoodskej zahraničnej tlačovej asociácie Philipom Berkom, ktorý začal herca ohmatávať. „Cítil som sa hrozne. Cítil som sa ako malé dieťa. Myslel som, že budem plakať,“ prezradil Fraser s tým, že okamžite odišiel a kvôli obavám o svoju kariéru sa zveril len manželke.

Zdá sa však, že sa blýska na lepšie časy, o čom svedčia aj nové úlohy, na ktoré po dlhšej odmlke Brendan kývol. Aktuálne ho môžeme vidieť napríklad v seriáli Trust, ktorý od marca vysiela HBO.