Pečenie cukroví môže skončiť úplne nečakane, napríklad príchodom polície. Presne tak dopadla táto vianočná aktivita pri partnerskej dvojici z Chrudimska. Žena chcela po svojom priateľovi, aby upratal v kuchyni. Ten však namiesto toho, aby sa chopil práce, utrúsil štipľavú poznámku a dráma bola na svete.

Alkoholom posilnenú ženu to natoľko rozzúrilo, že na partnera vzala nôž. Z obavy o svoj život zavolal muž políciu a jeho priateľka strávila noc na záchytnej stanici.

Prípadom sa teraz zaoberajú policajti z Heřmanova Městce a riešia ho ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Celý incident začal tak, že dvojica spoločne piekla koláčiky. Pri predvianočnej aktivite však partneri hojne popíjali alkohol.

Emocionálne silné fotky vám ukážu domáce násilie bez cenzúry

Ako uviedla policajná hovorkyňa Eva Maturová, žene sa nepáčil neporiadok v kuchyni. „Keď chcela, aby sa druh chopil upratovania, neprišla reakcia, ktorú očakávala. Namiesto upratovania padla odpoveď, že Ježiško sa tiež narodil v chlieve, a bolo zle,“ povedala hovorkyňa.

Tak toto čo spravila polonahá kráska určite cez Vianoce neskúšajte. Jej skok do zamrznutého jazera skončilo zle

Hlúpa poznámka ženu rozohnila natoľko, že vzala na muža nôž. „Partner ju síce chytil, ale čepeľ noža poranila jeho dlaň a prsty. Zranenie našťastie nebolo také hlboké, preto lekárske ošetrenie nepožadoval, ale takto rozčúlené partnerky sa natoľko bál, že privolal policajtov,“ doplnila Maturová.

Žena, ktorá dobodala „tyranského“ manžela, povedala: „Väzenie je teraz lepšie ako môj doterajší život“

Privolaní muži zákona obom aktérom incidentu namerali v krvi alkohol. Žena nadýchala dokonca 2,3 promile. Pretože aj po príchode kriminalistov celú situáciu zľahčovala a vyhrážala sa, že s útokmi neprestane, bola prevezená na záchytnú stanicu.