Polonahá kráska z Ruska sa nechala natočiť pri kaskadérskom kúsku, ktorý nedopadol úplne podľa jej predstáv. Dievča sa rozhodla skočiť z móla do zamrznutého jazera. Navyše si pred pokusom vyzliekla oblečenie a nechala si len tangá a podprsenku.

Ak aj máte blízko k jazeru, tak toto určite neskúšajte! Ťažko povedať, čo od odvážneho pokusu pôvabná kaskadérka očakávala, ale pravdepodobne chcela, aby sa natočené video stalo virálnym, teda aby sa stalo hitom internetu a ľudia ho medzi sebou zdieľali. Je pravda, že to sa podarilo, lenže asi nie pôvodne zamýšľaným spôsobom.

Dievča sa totiž rozbehla po móle, pritiahla si kolená k prsiam, aby urobila „bombu“ a … dopadla veľmi tvrdo na zamrznutú vodnú plochu. Ľad pod ňou nepraskol, čo je vo výsledku dobre.

Keby sa tak stalo, dosť možno by skončila horšie než len so zlomeným členkom. Mohla sa prepadnúť do chladnej vody a porezať sa o ľad, skončiť pod ľadom alebo nárazom utrpieť zranenia hlavy či chrbtice. Skrátka stačilo málo a nerozvážny kúsok mohol skončiť tragicky.

Zamrznutý maják na brehu jazera sa stratil pod hrubou vrstvou ľadu

Vážnosť situácie si neuvedomilo ani dotyčné dievča ani jej kamarát, ktorý všetko nakrúcal na telefón. Keď blondínka dopadla na ľad a ozvala sa rana, začal sa smiať. Pobavenie sa nesnažil skrývať, ani keď bolo zrejmé, že je jeho priateľka ľahko zranená. Aspoň, že jej potom pomohol späť na mólo. Dievča neskôr na internet zdieľala fotografiu poraneného členka.

17 smiešnych snehuliakov ako inšpirácia