Joeymu by to s Rachel nevyšlo, myslí si Jennifer Aniston

1714

Americká herečka Jennifer Aniston opäť raz zaspomínala na nakrúcanie kultového seriálu Priatelia. Nedávno sa objavili špekulácie, že priateľom seriálovej Rachel mal byť namiesto Rossa jeho kamarát Joey, ktorého stvárnil herec Matt LeBlanc (50). Podľa Aniston by im to spolu neklapalo.

„Nie! Nie, nie. Skúsili to. Istý čas Joey a Rachel boli spolu a vyzeralo to, že by to mohlo vyjsť, ale nestalo sa tak. Určite by nakoniec spolu skončili Ross a Rachel. Myslím si, že keby bol nejaký svet po Priateľoch, boli by stále pár. Joeymu a Rachel by to neklapalo, bolo to medzi nimi viac o fyzickej príťažlivosti, než o citoch. Boli priatelia s výhodami a pri tom tiež zostali,“ povedala Aniston v rozhovore pre časopis Elle.

Herečka prezradila, že v scenári bolo jasne dané, s kým si jej úloha začne. Srdce Rachel získal Ross, ktorého si zahral David Schwimmer (50).

O jednu z menších rolí v seriáli Priatelia sa uchádzal aj jej súčasný manžel a herec Justin Theroux (46). Aniston bola v tom čase vydatá za herca Brada Pitta (53). „Som rada, že v konkurze neuspel a stretli sme sa až neskôr,“ priznáva herečka.