Herec Johnny Depp (53) mal svojej manželke herečke Amber Heardové (30) zaplatiť po rozvode sumu v prepočte 6 miliónov eur. Heardová chcela všetky peniaze venovať na charitu. Teraz ale zrejme nedostane nič, pretože sa Depp naštval kvôli otvorenému listu o domácom násilí, ktorý Heardová zverejnila.

Nový pár na obzore Amber Heard utešuje miliardár Elon Musk    Heardová chcela všetky peniaze venovať charite, ktorá sa zaoberá domácim násilím páchaným na ženách a tiež detskej nemocnici v Los Angeles. Na peniaze si však bude musieť herečka nejaký čas počkať, alebo je možné nedostane vôbec.

Depp už dal na charitu v prepočte vyše 80 tisíc eur zo sľúbenej sumy. To sa ale nepáčilo Heardové.

„Pokiaľ si Johnny želá zmeniť podmienky vyrovnania, musíme naznačiť, že musí priznať svoju plnú sumu darovaním štrnástich miliónov dolárov, ktoré sa po odpočítaní z daní budú rovnať oným siedmich miliónom dolárov, ktoré sľúbil vyplatiť Amber. A tiež musíme zdôrazniť, že by mal zaplatiť ihneď celú sumu a nie v splátkach v priebehu niekoľkých rokov. Čokoľvek iné je jasným pokusom Johnnyho právnych zástupcov znížiť skutočnú platbu pod zásterkou nového záujmu o dobročinnosť, čo predtým nikdy nepodporoval,“ uviedla hovorkyňa Heardovéj v rozhovore pre médiá.

Ďalšie peniaze ale Depp vyplatiť odmieta, nepáči sa mu, že sa jeho bývalá manželka opäť oprela do domáceho násilia u nich doma a celú tému opäť verejne „rozmazala“, pretože Depp od začiatku všetky obvinenia na jeho osobu odmieta.

 „Najhoršie je, keď sa vám niečo také stane doma za zatvorenými dverami a urobí vám to človek, ktorého milujete. Viem, že je to naozaj strašné. Ale chcem, aby ste vedeli, že na to nie ste samy. Sú tu ľudia, ktorí vám môžu pomôcť a nemusíte sa báť o tom hovoriť. Nikdy by som nepriala ani tomu najhoršiemu priateľovi, aby sa mu stalo to isté, čo sa stalo mne,“ napísala Heardová okrem iného vo svojom liste.

Depp teraz Amber po napísaní listu nemieni dať okrem peňazí ani ďalšie materiálne veci, ktoré jej po rozvode mali pripadnúť. Patrí medzi ne napríklad luxusný automobil alebo luxusné sídlo v Hollywoode. Navyše sa Depp s Heardovou nechce už nikdy stretnúť tvárou v tvár a všetko chce riešiť len cez právnikov.

Amber podala žiadosť o rozvod v máji s tým, že ju Johnny Depp napadol a na súde si vymohla zákaz priblíženia. Manželia potom v polovici augusta oznámili, že sa dohodli na rozvode aj na finančnom urovnaní a herečka stiahla všetky obvinenia. Teraz medzi nimi opäť prepukol boj a Depp sa vraj tentoraz nevzdá tak ľahko.