Popredný plastický chirurg Andreas Niederbichler (42) z Nemecka vyzeral ako špičkový doktor, žil však dvojitým životom. Jeho záľubou bol sex so ženami pod vplyvom drog. Jednu zo svojich pacientok tým podľa všetkého zabil. Blonďavá Yvonne M. († 38) zomrela po tom, čo lekárovi vykonala orálny sex. Chirurg si totiž posypal svoj penis kokaínom.

Nemecké médiá uviedli, že Niederbichler sa s Yvonne M. zoznámil cez online zoznamku. Ona súhlasila k tomu, že mu prevedie feláciu, ale netušila, že si chirurg svoj penis posypal drogou. Blondínka pri sexuálnom akte skolabovala.

Vzhľadom na to že lekárov byt je na pozemkoch kliniky, bola u neho doma ambulancia takmer ihneď. Po prevezení do nemocnice ale žena zomrela. Neskôr vyplynulo na povrch, že pre Niederbichlera išlo o bežnú prax pri intímnych hrátkach.

Aj ďalšie ženy, s ktorými sa zaplietol, totiž javili známky intoxikácie. „Obete, ktoré boli vypočuté, vypovedali, že im bolo na stretnutiach zle. Všetky mali príznaky reakcií na narkotiká,“ uviedol podľa Daily Mailu vrchnej žalobcu Hal Roggenbuck.

Nech zhnije v base, hrmí jej otec

Otec Yvonne M. teraz však podľa nemeckého Bildu tvrdí, že jeho dcéra nebola obyčajnou známostí cez internet. Malo ísť o jeho pacientku. „Sľúbil nám, že naši dcéru uzdraví, teraz je mŕtva. Bola veľmi krásna a išlo o jeho pacientku. Dvakrát ju operoval kvôli zápalu šliach,“ vyhlásil.

Doktor si penis posypal kokaínom a zabil ním milenku pri orálnom sexe

64-ročný otec prekonal po tom, čo sa dozvedel o smrti svojej dcéry, infarkt. Teraz si želá, nech Niederbichler zhnije vo väzení. „Keby zomrela pri nehode, zmierili by sme sa s tým. Ale nie takto. Zaslúži si doživotie, čokoľvek iné by nebolo spravodlivé,“ dodal otec.

Niederbichler nebol doteraz umiestnený do väzobnej väznice. Na súd čaká v liečebni, kde podstupuje program, ktorý by ho mal zbaviť závislosti na drogách. Obvinený je z vážneho ublíženia na zdraví, ktoré vyústilo v smrť Yvonne M.