Krutí fagani podpálili šteniatko a hrozný výjav si natáčali!

622

Prípad, z ktorého sa robí zle od žalúdka nielen ochrancom zvierat, sa odohral v rumunskej komúne Zărneşti nachádzajúce sa v župe Buzău. Skupinka troch detí tam podpálila nebohého psíka, ktorý potom v plameňoch utiekol do noci. To všetko len kvôli tomu, aby získali lajky na sociálnej sieti.

Ohavné zábery sa po zverejnení začali šíriť po rumunskom facebooku a zdesili stovky ľudí. Je na nich vidieť skupina troch detí, ktorá násilím drží nebohé šteňa a polieva ho horľavou látkou. Potom ho jedno z detí podpáli a nebohý psík utečie do noci. Je celý pohltený plameňmi, uviedol britský web The Sun.

 Chlapec sa smial utrpenie  zvieraťa 

Podľa miestnej polície sa deti dopustili ohavného činu len kvôli tomu, aby získali pozornosť na sociálnej sieti. Na videu je počuť, ako sa zvrátený chlapec smeje, ale vzápätí prítomná dievča prepukne v jačanie. Polícia už oznámila, že sa prípadom naplno zaoberá a rozbehla vyšetrovanie kvôli týranie zvierat.

Strážcovia zákona tiež dodali, že tým, kto video nahral na sociálnu sieť, bolo ešte len trinásťročný fagan. Do incidentu sú namočení ďalší dvaja neplnoletí, ale ich vek nebol zverejnený. Minister vnútorných záležitostí Ion Marcel Vela (57) oznámil, že napriek desivému týranie šteňa prežilo.

Kedy už skončí týranie pso

Kedy už skončí týranie psov v rómskych osadách? Kvôli vážnej kožnej chorobe šteňa takmer ubili na smrť

v v rómskych osadách? Kvôli vážnej kožnej chorobe šteňa takmer ubili na smrť – St. City

 Použili na neho  rozpúšťadlo 

Od hrozného incidentu je umiestnené v organizácii na ochranu zvierat Kolesá karioly, ktorá sa o neho stará. „Zviera sa stalo obeťou otrasného zločinu, ktorého sa dopustilo niekoľko detí,“ vyhlásil Vela. Dodal tiež, že deti poliali nevinné šteniatko vysoko horľavým acetónom, než ho podpálili.

„Týranie zvierat spáchané mladými ľuďmi extrémne vážne implikuje, že ich neskoršie správanie sa môže rýchlo stať násilím páchaným na ostatných ľuďoch,“ dodal Vela. Minister by rád založil policajnú jednotku, ktorá bude zameraná na potieranie zločinov spáchaných na nemých tvárach.

V rómskych osadách deti uväzujú psom na krk špagát a hádžu ich do vody!

 Z tyranov zvierat sa stávajú strelci  v školách 

Podľa organizácie PETA, ktorá sa stará o práva zvierat, sa 43% ľudí, ktorí zaútočili strelnými zbraňami na školu, dopustilo týranie zvierat. „Zvieratá sa v takýchto prípadoch stala cieľom agresie pred strieľaním v škole,“ uviedla organizácia vo svojej štúdii s desivými výsledkami.