Mafiánska brutálna poprava! Mužovi odrezali hlavu pílou, ktorú položili pred radnicu a video zavesili na internet

1675

Na internete sa objavilo video, ktoré zachytáva brutálnu vraždu. Je na ňom vidieť, ako skupina gangstrov odreže mužovi hlavu pílkou! K brutálnej vražde sa prihlásil spriatelený kartel zatknutého mafiánskeho bossa El Chapa, čiže Krpca.

Vojna gangov v Mexiku neustáva. Len za dva mesiace prišlo podľa Daily Mail o život takmer šesť tisíc ľudí a obete pribúdajú. Ďalšia brutálna vražda sa odohrala v piatok v meste Playa del Carmen v štáte Quintana Roo. Tam pôsobí spriatelený gang známeho mafiánskeho bossa El Chapa prezývaného „Krpec“. Ten síce už dávno sedí v newyorskom prísne stráženom väzení a čaká na verdikt za svoje zločiny, jeho syndikát ale ďalej operuje a rozhodne nestratil svoju neslávne preslávenú brutalitu.

 Je to peklo sa slušivou  maskou 

V roku 2018 bolo mesto Playa del Carmen, ktoré na prvý pohľad pôsobí ako raj na zemi, organizácií Globac Peace Index vyhodnotené ako štvrté najnebezpečnejšie mesto v Mexiku.

Práve v tomto meste sa odohráva medzi rôznymi gangmi boj o územie. Medzi bojujúcimi gangy je neslávne preslávený najmocnejší drogový syndikát Sinaloa. Ten tiež stojí za brutálnou vraždou, ktorú navyše vysielali online!

Manželka narkobaróna »El Chapo« žije v neskutočnom luxuse, kým on…

Kartel tvorí dohromady desať buniek. Za vraždu, pri ktorej skupina mužov odrezala inému mužovi, údajne členovi konkurenčného kartelu, hlavu pílkou, stojí bunka Gentes de Aquilles (Aquila ľudia). Tí si celú vraždu natočili a pre výstrahu všetkým ju publikovali na internete. Neskôr hlavu zavraždeného muža vzali a odhodili ju pred radnicu.

Mexiko: Armáda zadržala jedného z lídrov drogového kartelu Sinaloa

„Všetkým ľuďom Playa del Carmen, prišli sme do tohto mesta, aby sme vyhladili zradcov a z ……. u skorumpovanú políciu. Nebojte sa, problém nemáme s vami, ale so všetkými tými taxikármi, štátnikmi a prokurátormi, ktorí slúžia týmto (gangom). Sme kartel, tak si dávajte pozor, pretože vás hodláme rozsekať na kúsky a dôkaz je tu. Ideme pre vás všetkých, ktorí ste na zozname, a chytíme vás pri čine,“ napísal odkaz na mieste činu.