Manželka narkobaróna »El Chapo« žije v neskutočnom luxuse, kým on…

Predražené narodeninové párty pre dcéry a luxusné dovolenky!

3373

Manželka narkobaróna Joaquína Guzmána (61), prezývaného »Krpec«, ktorý čaká na súd v newyorskej väznici, rozhodne nestráda. Ba naopak! Bývalá mexická kráľovná krásy Emma Coronel (29) si užíva život plného luxusu. Na sociálnych sieťach sa chváli drahými kabelkami a oblečením. Minulý mesiac pre svoje dcérky navyše usporiadala okázalú narodeninovú párty v štýle Barbie!

Narkobaron »El Chapo«, prezývaný tiež »Krpec«, sa neslávne preslávil po celom svete. A to hlavne vďaka svojim prefíkaným útekom. Napríklad v roku 2015 pláchol strážnikom priamo pred očami! Utiekol zo svojej cely 1,5 kilometra dlhým podzemným tunelom, ktorý viedol do domu v poliach.

Dostali z väzenia narkobaróna Guzmána, sami ale teraz skončili v cele

Kvôli úteku narkobaróna tunelom padajú hlavy. Vypísali odmenu 90 miliónov

Nakoniec sa ho podarilo chytiť a v súčasnosti sedí vo väznici v New Yorku a čaká na súd, ktorý by sa mal konať začiatkom novembra. Predpokladá sa, že súd s mexickým drogovým lordom sa pretiahne až na štyri mesiace a to kvôli rozsiahlej dokumentácii, ktorú je potrebné prečítať.

Kým Prcek sedí v cele, jeho manželka Emma Coronel si užíva život plnými dúškami. Bývalá kráľovná krásy sa za El Chapa vydala v roku 2007 a manželia spolu majú dve dcéry, dvojčatá Máriu a Emali. Hoci sa dvojčatá narodila v Spojených štátoch, bývajú so svojou mamou v mexickej Sinaloa, kde El Chapo viedol drogový kartel.

Manželka uväzneného drogového bossa ale rozhodne nedrie biedu s núdzou. Napovedajú tomu fotografie, ktoré Emma publikuje na sociálnych sieťach. Na jednej z fotografií stojí s dcérkami v luxusných šatách a dievčatká držia kabelky od prednej módnej značky. Na inom snímke sa chváli dovolenkou v Los Cabos.

Oslava v štýle Barbie

Vo veľkom štýle musela byť oslava siedmych narodenín dvojčiat. Tú Emma usporiadala v štýle Barbie. Na detské párty nechýbala obrie ružový tortu a hrad. „Celý jej príbeh je šialený. Pred každým predvádza svoje bohatstvo a okázalý život,“ povedal pre New York Post bývalý agent protidrogového oddelenia.

V Mexiku zatkli zrejme najmocnejšieho narkobarona sveta El Chapo