Speváčka Melanie Brown (42) alias Mel B zo Spice Girls nesúhlasí so žiadosťou o výživné zo strany svojho manžela Stephena Belafonteho (42), s ktorým sa po 10 rokoch manželstva rozvádza. Producent po speváčke napríklad požaduje mesačne v prepočte 5 tisíc eur na jedlo a ďalších 2 tisíc na oblečenie.

Hollywoodsky producent, ktorého speváčka pred pár mesiacmi obvinila z domáceho násilia a núteného sexu v trojici, prehlasuje, že po skončení manželstva bude bez domova, s dlhmi a bez príjmu.
    Speváčku vraj požiadavky manžela ohromili. Na súde preto podľa portálu o celebritách TMZ vzniesla námietky. Odmieta mu prispievať v prepočte 7 tisíc eur mesačne na potraviny a ošatenie. Keďže býva u priateľov, nemusí vraj platiť mesačný nájom zodpovedajúci 10 tisícom eur. Speváčka tiež vôbec nemá v pláne platiť mu každý mesiac telefónny účet 600 eur.

Mel B a Stephen Belafonte tento rok v marci oznámili, že sa rozvádzajú. V rozvodových dokumentoch je ako dátum odlúčenie uvedený 28. december 2016.

Speváčka a producent sa vzali v roku 2007 po päťmesačnej známosti. Vychovávali štyri dcéry. Okrem spoločnej Madison (5) má Mel B z predchádzajúcich vzťahov ešte dcéry Angelu Iris (9), ktorej otcom je herec Eddie Murphy, a s bývalým manželom Jimmym Gulzar dcéru Phoenix Chi (17). Belafonte má ďalšiu dcéru Giselle (12) zo vzťahu s Nicole Contrerasovou.