Speváčka Melanie Brownová (41) alias Mel B zo Spice Girls okrem súdu s manželom Stephenom Belafontom (41), od ktorého na konci marca odišla, musí čeliť žalobe nemeckej pestúnky Lorraine Gillesovej (26). Tú verejne obvinila z toho, že mala s Belafontom pomer a otehotnela, navyše ju vraj spoločne okrádali.
     Gillesová tvrdí, že sa síce s Mel B a jej manželom ochotne zúčastnila sexu v troch po celých sedem rokov, kedy pre rodinu pracovala, pričom Brownová bola hlavná iniciátorkou a Belafonte sa zapájal skôr sporadicky, ale ostatne výroky rozvádzajúcej sa speváčky sú vraj ohováranie a Melaniu zažalovala pre očierňovanie.
    Mel B pritom v apríli zamierila k súdu kvôli Gillesovej tiež. Vtedy požiadala sudcu, aby ju pred bývalou pestúnkou ochránili, pretože ju vraj napádala a vydierala. Súd jej vyhovel a Gillesová sa k slávnej hviezde nesmie priblížiť, nesmie jej písať, volať ani akokoľvek inak kontaktovať.
    Mel B v marci podala žiadosť o rozvod s odôvodnením, že ju manžel týral a bil. Takisto ju nútil do spoločného sexu s milenkami, nahrával erotická videa a pestúnku Gillesovou navyše priviedol do iného stavu. „Počas rokov som zistila, že Lorraine za špeciálne služby vyplatil tristo tisíc dolárov,“ uviedla speváčka.
    Nakoniec vraj Belafonte zaplatil opatrovateľke potrat. Celú dobu pritom používal peniaze Brownovej, ktorú zmlátil, kedykoľvek niečo namietala.

Speváčka a producent sa vzali v roku 2007 po päťmesačné známosti. Vychovávali štyri dcéry. Okrem spoločnej päťročnej Madison má Mel B z predchádzajúcich vzťahov ešte dcéry Angelu Iris (9), ktorej otcom je herec Eddie Murphy, a s bývalým manželom Jimmym Gulzar dcéru Phoenix Chi (17). Belafonte má ďalšiu dcéru Giselle (12) zo vzťahu s expriateľkou Nicole Contrerasovou.