Milenecký pár zo žiarlivosti upálil 21ročné dievča zaživa!

Milenecký pár dostal smiešne tresty

960

Strašnou smrťou zomrela Nubia  Ribeirová. Dvadsaťjedenročná žena, ktorá pracovala ako vedúca predajne, bola upálená zaživa! Desivú smrť si pre ňu pripravila Lauany Viodresová do Padrová so svojim priateľom Leonardom Goncalves Cantierim. Nubia totiž mala s Cantierim randiť v čase, keď boli s Padrovou od seba odlúčení. Obaja už boli odsúdení na trinásť rokov za mrežami.

Strašnou smrťou zomrela Nubia  Ribeirová

V roku 2017 bolo v obci Franca, ktorá leží v juhovýchodnom brazílskom štáte Sao Paulo, nájdené obhorené telo Nubie Ribeirovej. Následná pitva zistila, že dvadsaťjedenročná žena bola upálená zaživa! Navyše boli na jej hlave nájdené pomliaždeniny. Policajné vyšetrovanie odhalilo, že za jej smrťou stáli dve osoby a to Lauany Viodresová do Padrová a Leonardo Goncalves Cantieri.

Osemnásťročná Pákistánka odmietla tradičný svadobný obrad. Rodina ju za to zaživa upálila

Podľa britského denníka Daily Star sa jednalo o vraždu z pomsty. Lauany zistila, že jej priateľ Cantieri udržiaval vzťah s Nubia v čase, keď boli od seba odlúčení, čo ju rozčúlilo. Spoločne preto naplánovali jej vraždu. Cantieri Nubiu pozval k sebe domov, tam však dvojica nezostala. Krátko potom nasadli do jeho auta, kde bola schovaná Padrová. Tá okamžite Nubiu omráčila a vybrali sa do domu ich priateľa Taliana Viniciuse Nevesa.

Vražda zo žiarlivosti! Keď Natali umierala, znásilnil jej bezvládne telo!

Trojica následne odviezla bezvládnu ženu na odľahlé miesto pri obci Franca. Tam Nibiu znovu omráčili a zapálili. Jej obhorené telo bolo nájdené o dva dni neskôr. Obžalovaná trojica sa už objavila pred súdom. Ako Padrová, tak Cantieri boli uznaní vinnými a odsúdení na trinásť rokov vo väzenia. Vinným bol uznaný aj tretí obžalovaný Neves, ktorého súd poslal za mreže na sedem rokov. Na súde sa objavila aj Tania Aparecida Ribeirová, matka obete. „Očakávala som verdikt, ale trest bol príliš nízky. Trinásť rokov väzenia. Sú hlavnými vinníkmi. Teraz vidím, že zákony a tresty našej krajiny sú bezcenné,“ uviedla nešťastná matka.