Bývalá detská herecká hviezda Mischa Barton (31) skončila v psychiatrickej liečebni po tom, čo polonahá na dvore svojho domu vykrikovala, že je čarodejnica a bude koniec sveta. V minulosti musela byť na psychiatrii hospitalizovaná už niekoľkokrát.
mischa barton anal sex 07    Teraz je herečka opäť na dne. Na dvore svojho losangeleského domčeka mala hysterický záchvat a kričala, že všetci umrieme, pretože bude koniec sveta, a že ona to vie, pretože je čarodejnica. Na sebe mala len rozopnutú košeľu a pod ňou bola nahá. Susedia privolali políciu, pretože sa obávali, že by si mohla siahnuť na život.

Policajti herečke ponúkli, že ju odvezú na psychiatrickú kliniku. Našťastie súhlasila a teraz je v starostlivosti lekárov.

Bartonová sa vo svete šoubiznisu presadila predovšetkým v detstve a v puberte, zahrala si napríklad v seriáli O.C. Vďaka tomu ešte pred dovŕšením plnoletosti mala na účte tučnú sumu, ale o tú ju pripravila jej vlastná matka. Tú tiež teraz Bartonová žaluje. Požaduje späť svoje financie a dom, z ktorého ju matka pred časom vyhodila.
mischa barton anal sex 01 mischa barton anal sex 02 mischa barton anal sex 03 mischa barton anal sex 04 mischa barton anal sex 05 mischa barton anal sex 06