Muž bol obvinený z vraždy Julie, jej syna Davida a Nicoli

577

Angličan Anthony Russell (38), ktorý bol zadržaný v piatok pri úteku pred políciou, bol obvinený hneď z troch vrážd. Na svedomí má mať životy Julie Williamsovej (†58), jej syna Davida Williamsa (†32) a Nicol McGregorovej (†32), ktorej telo našli strážcovia v regióne West Midlands.

V sobotu ohlásili známi Julie Williamsovej (†58), že je žena nezvestná. Polícia po nej začala okamžite pátrať. O deň neskôr ju však bohužiaľ našli mŕtvu. Zmizol aj jej syn David Williams (†32), ktorého telo našla polícia v pondelok v jeho byte.

Hlavným podozrivým z oboch vrážd je Anthony Russell, po ktorom kriminalisti usilovne pátrali a nakoniec ho v piatok chytili. Predtým ale ešte vo štvrtok pri meste Leamington narazili na ďalšieho človeka, ktorého Russell zrejme pri svojom úteku pripravil o život. Aj tentoraz sa jednalo o nezvestnú ženu. Neskôr bola zverejnená jej identita. Išlo o 31-ročný Nicol McGregorovú z mesta Leamington.

Sériový vrah Miroslav kŕmil psov telami zavraždených 

Podozrivého z troch vrážd zadržali v aute o 4 hodine ráno. K akcii došlo v dedine Rolleston-on-Dove v regióne Staffordshire. Voz bol kradnutý, k obvineniu tak Rusell pribudla ešte aj krádež. Výsluch vraha bol naplánovaný ešte na piatok. Neskôr bol zo všetkých troch vrážd obvinený a hrozí mu až výnimočný trest.

Farmár hľadá ženu! Zdravotné sestričku zabil, znásilnil a zakopal

Polícia si oddýchla, pretože hľadaný muž bol považovaný za veľmi nebezpečného zločinca, ktorý mohol ľahko spáchať nejaký ďalší hrozný zločin. Dávidovo telo polícia našla 26. októbra po tom, čo bol muž šesť dní nezvestný, jeho matku našli bez života už 25. októbra. Obe mŕtvoly sa nachádzali u seba doma.

Erik zo žiarlivosti zavraždil matku ich šiestich detí! Nútil príbuzných, aby zakopali jej telo