Sériový vrah Miroslav kŕmil psov telami zavraždených 

1274

 

Miroslav L. (41), ktorý sedí od roku 2017 za týranie dieťaťa vo väzení, sa vracia pred súd. Bol už skôr podozrivý z niekoľkých brutálnych vrážd svojich partneriek na Slovensku a možno stojí za smrťou aj jedného dieťaťa. Na jar bolo vyšetrovanie vrážd ukončené, teraz je z činov údajný páchateľ konečne oficiálne obžalovaný a bude sa z nich spovedať. Jednou zo zavraždených má byť aj Češka Sandra (†22) z Karvinej.

Odsúdený Miroslav L. z obce Zliechov v okrese Ilava v Trenčianskom kraji si v súčasnosti odpykáva 5-ročný trest za týranie dieťaťa.

Ošetrovateľ Niels Högel, najhorší sériový vrah Nemecka

Trest za ešte vážnejšie zločiny ho zrejme ešte len čaká. Mal o život pripraviť minimálne dve svoje partnerky a bývalého priateľa jednej z nich. K trom vraždám sa vraj polícii priznal.

Medzi jeho obeťami má byť Češka Sandra z Karvinej, jej bývalý priateľ Roman (†38) z Trenčína a Monika (†21), ktorá prišla o život niekoľko rokov po smrti Sandry a Romana. Po jej vtedy jeden a pol ročnej dcérke Nine sa v tom čase prepadla zem. Vyšetrovatelia počítajú s možnosťou, že umrela spolu s mamičkou.

Sériový vrah na Považí sa priznal ku 4 vraždám

Vrah mal telá svojich obetí štvrtiť a páliť v sude na dvore. Susedia sa nechali počuť, že podľa nich Miroslav možno s mäsom z ich tiel kŕmil aj svojich psov. Obetí mohlo byť ešte viac, pretože v okolí jeho príbytku sa našli ďalšie ľudské pozostatky. Dodnes sa nevie, komu patrili.

Polícia obete najprv dlho viedla ako nezvestné. Na stopu Miroslava sa vyšetrovatelia dostali až cez prípad týrania zverenej osoby, za ktorú teraz násilník sedí za mrežami.

Z manžela detskej psychologičky sa vykľul sériový vrah! Medzi obeťami je dievčatko aj starenka!

Miroslav teraz konečne mieri pred špecializovaný trestný súd a ak je vinný, môžeme dúfať, že mu prokurátor nič nedaruje. Za niekoľkonásobnou vraždu by mu hrozilo až doživotie.