Inštalatér Andrej Ježov (53) z ruského mesta Kasiri sa priznal, že posledných desať rokov vraždil a znásilňoval ženy a dievčatá! Údajne počas tej doby pripravil o život desať ľudí, obeťou by malo byť tiež malé dievčatko, ktoré malo ešte len desať rokov. Polícia ho zatkla po tom, čo bola vo svojom dome nájdená mŕtva osemdesiatsedemročná starenka.

Polícia Ježova zadržala potom, čo objavila podozrivé zábery z kamier, na ktorých zahadzuje vkladnú knižku dôchodkyne do trávy. Násilník sa priznal k niekoľkým vraždám a znásilneniam, a to vrátane znásilnenia malého dievčatka. Tú mal napadnúť v januári okolo druhej hodiny rannej v jej domove.

Dievčatko údajne navštívilo detské centrum, kde pracuje manželka sadistického inštalatéra ako psychologička, dievčatko našťastie Ježovove vyčíňania prežilo. Vyšetrovatelia zisťujú, či psychologička nebola so zločinom tiež spojená!

Ošetrovateľ Niels Högel, najhorší sériový vrah Nemecka

Ruská polícia zverejnila desivé video, na ktorom vrah detailne popisuje, ako sa vlámal do domu nebohej starenky oknom a našiel babičku v posteli, kde ju tiež znásilnil a uškrtil. Potom ukradol televízor, zahodil vkladnú knižku obete do trávy a vydal sa domov. O svojich činoch na videu hovorí s úplným pokojom.

Prečítajte si 13 desivých citátov sériových vrahýň

Hovorca ruskej polície Olga Vradijová uviedla pre stanicu Rossia 24, že muž je teraz podozrivý z troch vrážd a znásilnení  a jedného znásilnenia dieťaťa. Vyšetrovanie naďalej pokračuje a polícia sa rozhodla v súvislosti so zadržaným otvoriť staršie nevyriešené prípady, z ktorých predtým jeden dokonca skončil zadržaním nevinného človeka.

Beštiálny sériový vrah si pripísal ďalšiu obeť! Z jazera vytiahli telo dieťaťa!