Skupina Rómov lúpežne prepadla šéfa záchranky!

Brutálne ho zmlátili, skákali mu po hlave!

907

Brutálne napadnutie šéfa záchranky Petra G. (44) rieši česká polícia! Skupina Rómov ho mala v Kraslicích zmlátiť takým spôsobom, že zostal ležať v kaluži krvi, na hlave má doslova odtlačenú podrážku topánky jedného z nich. Polícia si pre nich došla ani nie deň po útoku!

Niečo strašné si musel prežiť človek, ktorý celý život zachraňuje a pomáha iným. Tentoraz museli zachraňovať jeho, a rovno jeho kolegovia. V noci zo soboty na nedeľu Petra G. (44) v Kraslicích v Karlovarskom kraji napadla skupinka Rómov.

Skupinka troch útočníkov na neho, podľa svedkov, začala na autobusovej zastávke najprv pokrikovať. V tej dobe navyše telefonoval so svojimi známymi. Potom došlo k útoku, ktorý bol brutálny. Svedčí o tom aj zranenia, ktoré utrpel. V nemocnici totiž skončil s otrasom mozgu, tržnými ranami na tvári a ďalšími pomliaždeninami. Je až neuveriteľné, že to všetko vydržal!

Brutálni cudzinci pri lúpeži zmlátili v českom Nymburku dve ženy a muža!

 Skákali mu po  hlave 

Po tom všetkom, čo muž od útočníkov schytal, zostal na ulici ležať v kaluži krvi. Bol navyše okradnutý, vzali mu kľúče a telefón. „Útok bol naozaj brutálny. Doslova mu skákali po hlave,“ povedal jeden zo svedkov, ktorý zo strachu chcel zostať  v anonymite.

Prvá pomoc mu poskytla až jeho manželka! Tá je tiež dlhoročnou záchranárkou. „Bol zmätený a sprvu nevedel, čo sa stalo. Hlavu mal celú od krvi. Má výpadky pamäti. Som otrasená z toho, čo sa stalo,“ povedala.

Zlodeji okradli lekárov, ktorí sa práve starali o pacientov s koronavírusom!

 Otlačok topánky na  hlave! 

V nemocnici Petra podrobne vyšetrili a urobili mu tiež vyšetrenie mozgu. To ukázalo, že zranenia sú rozsiahlejšie, mal pomliaždeniny mozgu, museli mu navyše ošetriť tržné rany na hlave.

Polícia sa prípadom začala intenzívne zaoberať, bolo treba rýchlo dopadnúť páchateľov, ktorí brutálne napadli náhodného človeka! A podarilo sa im to veľmi rýchlo, ešte ten deň už bola trojica v putách.

Na útok pravdepodobne nikdy nezabudne. „Má na hlave doslova otlačok od topánky a mnoho ďalších pomliaždenín. Mal veľké šťastie, že vôbec prežil,“ opísal známy napadnutého. „Je to niečo nepochopiteľné, že idete domov a zrazu vás napadne skupina agresorov, proti ktorej sa nemáte šancu brániť. Peter, ktorý prakticky denne pomáha zachraňovať životy, sa sám bohužiaľ dostal do situácie, keď išlo o život jemu samotnému,“ dodal.

Brutálny lupič napadol a skopal tehotnú krásku. Zlomil jej dve rebrá a potratila

„V nedeľu 14. júna tohto roku mala krátko po polnoci v Kraslicích trojica mužov po predchádzajúcej slovnej výmene názorov fyzicky napadnúť Muža, ktorý musel byť po útoku hospitalizovaný v nemocnici,“ povedal hovorca polície Jakub Kopřiva s tým, že sa začali úkony trestného konania pre podozrenie z prečinu ublíženia na zdraví a výtržníctva.

Policajti zasahovali na sídlisku proti výtržníkom, rozvášnený dav ich zasypal kameňmi!

 Starosta:  Útočníkom prajem tvrdé tresty 

Starosta obce Rotava, ktorá leží vedľa Kraslíc, zranenému záchranárovi zaželal skoré uzdravenie a návrat k jeho práci. „Skupinke agresorov, ktorá mu spôsobila nielen ťažké zranenia, ale tiež ho okradla, prajem tvrdé tresty,“ odkázal cez facebook napadnutému Petrovi. „V normálnej spoločnosti sa toto proste nedeje, a kto to nechápe, nemá nárok v nej žiť s nami, ku všetkému ešte z jej vytváraných hodnôt a statkov parazituje,“ myslí si.

Svedok o brutálnom útoku Rómov na Martina: reval na neho »ku*va biela«! Miestne odvolali demonštráciu