Najvyšší súd na Jozefa Majského vydal zatykač. Polícia ho zadržala v Čechách v nemocnici v Šumperku, kde bol hospitalizovaný.

Majského advokát Peter Filip potvrdil, že Majský bol v nemocnici hospitalizovaný od štvrtka minulého týždňa a má byť v nemocnici dlhodobo. O tejto ďalšej hospitalizácii právnik Filip informoval súd v pondelok.

 Hospitalizácia Majskeho  je prípravou na vyhnutie sa súdu?

Najvyšší súd (NS SR) vytýčil nové pojednávanie s Jozefom Majským v kauze podvodu na nebankové subjekty BMG Invest a Horizont Slovakia. Verejné zasadnutie je naplánované na 1. júla.

Pán Majský sa konečne dočkal, za podvod ho odsúdili na deväť rokov väzenia

„V súvislosti s Jozefom M. a blížiacim sa súdnym pojednávaním začala NAKA proaktívne vykonávať operatívne previerky ohľadom jeho osoby, pričom boli zistené informácie o jeho hospitalizácii v Českej republike. Odbor cieľového pátrania Prezídia PZ kontaktoval svojich českých kolegov v rámci medzinárodnej spolupráce ENFAST.
Na základe európskeho zatýkacieho rozkazu vydaného Najvyšším súdom SR bola osoba zadržaná dnes ráno v nemocnici v ČR. Osoba momentálne čaká na operačný zákrok a je strážená príslušníkmi českej polície. O jej vydaní na Slovensko budú rozhodovať mieste orgány.“ informovala polícia na Facebooku.

Už ani na Bali nemáte istotu, že vás nechytia. Podvodníka hľadala polícia v Česku 6 rokov, skrýval sa na Bali