Ukázal kde ukryl tela. Zabíjal vraj aj v Čechách

Hrozný prípad vyšetrujú v týchto dňoch slovenskí kriminalisti. Zadržaný Miroslav L. sa im priznal, že zavraždil troch ľudí a jedno malé dieťa. Svoje obete mal následne spáliť v krbe. Podľa TV Markíza muž nevraždil len na Slovensku, ale aj v Českej republike!

Miroslav bol zatknutý pred dvoma týždňami kvôli týranie trojročného syna. Len čo skončil za mrežami, policajtom sa priznal k ešte ohavnejšiemu činu. Muž vyšetrovateľom povedal, že spáchal štyri vraždy. TV JOJ informuje, že išlo o tri ženy a malé dieťa († 1,5), podľa serveru Pluska.sk má mať na svedomí aj jedného muža.

Kriminalisti vo štvrtok prečesávali obec Zliechov, ktorá sa nachádza približne 30 kilometrov od českých hraníc. Miroslav tu býval so svojou partnerkou a už spomínaným synom. Muž v reťaziach policajtom ukázal miesto, kde by mali byť pozostatky jeho obetí. Miroslav mal svoje obete zabiť a potom ich telá spáliť v krbe. Ostatky potom vysypal na priľahlé lúke. Policajti prekopali okraj dediny, kde Miroslav chodil vyvážať popol z krbu. Policajti tam aj pomocou bagra vo štvrtok hľadali ľudské pozostatky. Kriminalisti nájdené dôkazy odviezli na expertízu.

Polícia zatiaľ prípad nijako nekomentovala. „Vzhľadom k prebiehajúcemu vyšetrovaniu nie je možné poskytnúť bližšie informácie,“ uviedol hovorca policajného prezídia Martin Wäldl.

Je možné, že medzi obeťami sú päť rokov nezvestná Monika Benčatová s dcérou Ninkou z Handlovej. Miroslav mal byť jej kamarát, ku ktorému sa nasťahovala. Vtedy devätnásťročná žena sa naposledy 16. júna 2012 ozvala matke a potom sa po nej zľahla zem.