Adoptívni rodičia utýrali šestnásťročné dievča na smrť!

Keď zomrela, vážila len 25 kíl

1138
Nebohá Sabrina a adoptívny otec Marc Ray

Nebohá Sabrina Rayová (†16) z amerického mesta Perry v štáte Iowa si prežila s adoptívnou rodinou neskutočné martýrium. Namiesto toho, aby jej dali lásku, bili ju, nútili nosiť plienky, pojedať vlastné zvratky a k tomu všetkému neľudský ju vyhladovali k smrti. Keď zomrela, vážila len 25 kíl!

Iowskej ombudsman vydal šokujúcu správu o prípade Sabriny Rayovej, ktorá zomrela zmučená v máji roku 2017 na desivú podvýživu. Mladé dievča vážilo len desivých 25 kilogramov, čo je váha zodpovedajúca sedemročnému dieťaťu. V správe sa uvádza, že sociálni pracovníci získali počas piatich rokov celých 11 sťažností ohľadom týranie v rodine.

Nebohá Sabrina, adoptívna babička Carla a nevlastný bratranec Josie Raye Bousman

Inšpektor bol dokonca do domu tyranov privolaný len pár mesiacov pred Sabrininou smrťou. Lenže zlyhal v prehľadaní jej izby, ktorú úplne minul. Následne privolaní policajti v jej spálni neskôr našli zámky, alarmy a veľmi tenkú matrac. Dievča aj jej adoptívny súrodenci boli nielen bití, ale museli pojedať aj vlastné zvratky, uviedol Daily Mail.

 Na pitie voda s  mydlom 

Na pitie dostávali vodu s mydlom. Ich adoptívni rodičia Marc a Misty Rayovi, ktorí boli pestúni niekoľkých detí a štyri si adoptovali, prevádzkovali tiež denné škôlku. Momentálne sú obaja vo väzení. Nevlastný otec bol odsúdený na 80 rokov, matka na doživotie. Nevinní nie sú ale ani ďalší členovia rodiny. Nevlastný brat Justin Dale Ray bol odsúdený na 10 rokov väzenia.

Sadistický vrah dvojročného Marečka bude mať honosný pohreb, uložia ho do bielej rakvy!

Sabrinu skopol zo schodiska do pivnice. Nevlastný bratranec Josie Raye Bousman (21) bol obvinený z únosu, ohrozenia dieťaťa a kladenie obštrukcii pri vyšetrovaní. Adoptívna babička Carla Bousmanová bola odsúdená na 20 rokov väzenia za okrem iného zanedbávania starostlivosti a ohrozenia dieťaťa. Bola však znova obvinená, keď sa pred rokom pokúsila o útek z väzenia.

Otrasný prípad týrania psov na Slovensku! Päť boxerov vychudnutých na kosť zachránili sekundy pred smrťou

 Rodina  tyranov 

Títo všetci mali byť zapletení do smrti Sabriny. „Radšej, než aby milovali a starali sa o tieto dievčatá, obžalovaní ich zatvárali v miestnosti, nechali ich vyhladovať, poštvávali ich proti sebe, odopierali im základné potreby a používali ich ako otrockú silu,“ vyhlásila štátna zástupkyňa Stacy Ritchie. Prípad aj naďalej pokračuje.