Minulý utorok sa mal vo Valdickej väznici obesiť Josef Kuča (†21). Dvadsaťjedenročného tyrana poslal súd na šestnásť rokov do väzenia za dlhodobé týranie nevlastného syna Marečka (†2), ktoré nakoniec skončilo chlapčekovou smrťou. Bezbranného Marečka mal páliť cigaretami, biť ho do krvi a nechávať ho sedieť na rozpálenom sporáku.

Rodina tyrana z Loun neverí, že Kuča spáchal samovraždu, a ! Spočinúť by mal dokonca v bielej rakve.

Príbeh Marečka z Loun pozná celé Česko. Dvojročný chlapec bol utýraný na smrť svojím nevlastným otcom Jozefom Kučom, ktorý ho mal biť do krvi, páliť ho žehličkou a zahášať o neho cigarety a dokonca ho mal usádzať na rozpálený sporák! Bezbranný chlapec otrasnému zaobchádzaniu dlhodobo odolával, avšak v 16. februára roku 2019 jeho telo brutálne zaobchádzanie už nevydržalo.

„Bol taký stuhnutý. Nohy mal ako v kŕčoch. Osprchoval som ho preto studenou vodou. Stále sa nič nedialo. Tak som mu dal asi štyri facky. Potom nejako nemohol prehĺtať, všade mal sliny aj s krvou. Skúšal som mu preto otvoriť pusu vareškou, potom som použil slamku a odsávali mu ich. Báli sme sa zavolať doktora, že by nám ho mohli vziať,“ opísal otrasný okamih smrti Marečka na súde Kuča.

Ľudský netvor! Hovorí o ňom Jiří Kajínek, dozorcovia by na neho nesiahli, vo väzení mal zvláštny status

Súd ho poslal na šestnásť rokov do väzenia. Minulý týždeň bol prevezený do Valdickej väznice, avšak hneď prvý deň prišla správa, že spáchal samovraždu. Mal sa obesiť. S tým však nesúhlasí jeho rodina, ktorá tvrdí, že Kuča rozhodne nemal samovražedné myšlienky. „Neveríme tomu, urobila to buď väzenská služba, alebo väzni,“ uviedla Kučova matka s tým, že od svojho syna dostala list, kde jej píše, že sa teší, až ho jeho blízki navštívia.

Babička viezla vnúčatá (7 a 8) zavreté v psích klietkach a babičku zavreli za týranie detí

 Veľkolepý pohreb pre  sadistického vraha 

Rodina pre Kuča teraz chystá veľkolepé poslednú rozlúčku! „Pôjde o veľmi honosný pohreb. Biela rakva, farár, kapela a sprievod od pohrebnej služby,“ uviedol zdroj pre Expres.cz, ktorý honosný pohreb pre odsúdeného Kuču berie ako neúctu voči Marečkovi.

Pred súdom má čoskoro stáť aj Marečková mama Simona, ktorá je podľa informácií Expres.cz v inom stave! „Od jej kamarátok sme sa dozvedeli, že je zase tehotná. Je asi v šiestom alebo siedmom mesiaci,“ uviedol otec Jozefa Kuča, ktorý dodal, že Simona v prípadu utýraného Marečka zohrala ďaleko väčšiu úlohu. „Dozvedeli sme sa, že bývalému priateľovi, ktorý so Simonou bol ešte pred Pepom a pochádza z Mostu, hovorila, že by chcela o Marečka nejako prísť. To, ako o neho chcela prísť, ale neviem,“ dodal.

Dagmar Overbye zabila 25 detí, niektoré z nich upálila

„Za svoju zhruba 40 ročnú prax som sa s takým nakladaním s maloletým dieťaťom ešte nestretol. Svedčí o úplnej neúcte k ľudskému životu aj o určitom sadizme, kedy sú rany zasadzované do miest, kde sú ešte nezacelené zranenia,“ uviedol minulú stredu predseda odvolacieho senátu Jiří Lněnička.

Krkavčiu babičku nezvestnej 7ročnej Valérie potrestal súd ôsmimi rokmi za jej týranie