Na festivale počas vystúpenia zastrelili známeho muzikanta

1383

Z Mexika prišla smutná správa o smrti slávneho izraelského hudobníka Ronena Dahana († 45) alias Perplex. Toho počas jeho vystúpenia zastrelila skupina ozbrojencov, keď prepadla tanečný klub v štáte San Luis Potosí.

O smrti populárneho autora elektronickej hudby informovali zahraničné agentúry s odvolaním sa na miestneho štátneho zástupcu.

Úrad generálneho prokurátora v San Luis Potosí uviedol, že skupina ozbrojencov vstúpila do klubu nad ránom a spustila streľbu. Tá potom mala zasiahnuť hneď štyri osoby. Medzi nimi bol práve aj DJ Ronen Dahan († 45).

Toho stihla ešte sanitka prepraviť do nemocnice, kde bohužiaľ zraneniam podľahol. Ostatní postrelení sú v starostlivosti lekárov.

Slovenskí policajti zatkli organizátora obrieho festivalu, zaplietol sa do zločinu za sedem miliónov eur!

Po páchateľoch teraz pátra polícia, ale zdá sa, že sa po nich zľahla zem. Ich motív nie je jasný. Generálna prokuratúra uviedla, že slávny hudobník v klube koncertoval. Lekári ho potom identifikovali podľa izraelských dokladov, ktoré mal pri sebe.
Ronen Dahan sa narodil vo Francúzsku, ale vyrástol v Izraeli. Počas života vydal desať elektronických albumov a absolvoval niekoľko celosvetových turné.

Na hudobnom festivale najmenej sedem mŕtvych. Podľa polície sa predávkovali