Koncom januára sa odohral otrasný incident na lyžiarskom zájazde prešovskej základnej školy, ktorý sa konal v obci Hnilčík. Podľa polície sa jeden z učiteľov dopustil trestného činu, keď sa pred svojimi žiakmi pohyboval úplne nahý a pod vplyvom alkoholu. Podľa polície nezostalo len pri odhaľovaní.

Na šokujúce zážitok určite len tak nezabudnú žiaci siedmej triedy zo slovenských základnej školy v Prešove. Podľa polície sa na konci januára jeden z ich učiteľov Michal B. (37) na lyžiarskom kurze pred nimi odhaľoval. A nielen to.

Mladá blonďatá učiteľka posielala pätnásťročnému žiakovi videá, ako masturbuje. Vyhodili ju zo školy

Policajti zverejnili nové informácie. Podľa svedkov, ktorých vypočuli, sa mal učiteľ telesnej výchovy v prítomnosti detí nielen obnažovať, ale dokonca mal pred nimi masturbovať a pri tom dosiahnuť vyvrcholenie. Svojím správaním takto pohoršil takmer dvadsať žiakov.

Bývalý známy pedofil sliedil pri škole, len čo ho predčasne pustili z basy

Ostatné pedagógovia ihneď informovali riaditeľa školy, ktorý na miesto privolal políciu. Michala B. policajti odviedli priamo z lyžiarskeho výcviku. Od tej doby zostal vo vyšetrovacej väzbe. Z tej však bol už prepustený. „Súd akceptoval žiadosť obvineného o prepustenie z väzby z dôvodu, že zo školy, na ktorej pôsobil, ho prepustili. Neexistuje obava z ovplyvňovania svedkov,“ uviedla hovorkyňa súdu Anna Pančurová.

Nechutné! Po orálnom sexe, kňaz vypláchol svätenou vodou deväťročnému chlapcovi ústa

Policajti sa prípadom naďalej zaoberajú a prebieha aj jeho znalecké skúmanie. „Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného zastupiteľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi obvinil muža zo zločinu sexuálneho zneužívania,“ doplnila policajná hovorkyňa Lenka Ivanová z Košíc, podľa ktorej vyšetrovanie pokračuje.