Vrah zabil ženu dvoch mužov! Jeden je známy herec, druhý drogoví dealer

851

Polícia v americkom štáte Maryland prešetruje verejnú popravu. Za bieleho dňa tu niekto pred zrakmi očitých svedkov zastrelil ženu. Obeť bola zároveň manželkou známeho ghanského herca aj drogového bossa, ktorý sedí v kriminále.

Štyridsaťštyriročná Bettie Jeniferová bola zastrelená na parkovisku v meste Greenbelt v piatok popoludní. Verejnej poprave prizeralo približne desať svedkov „Niekto ju chcel mŕtvu,“ nechal sa krátko po tragédii počuť policajný hovorca pre médiá a ihneď tým rozpútal vášnivú debatu.

Jeniferová totiž síce bola vydatá za ghanského herca Chrisa Attoha, ale zároveň bola stále ženou Kedricka Jenifera, známeho drogového dealera, ktorý od roku 2016 sedí v base. S kriminálnikom sa začala rozvádzať v apríli tohto roku, pričom už ale mala po svadbe s populárnym ghanským hercom.

Práve komplikácie v zákonoch, a predovšetkým žiarlivosť jej uväzneného manžela, podľa zámorských informácií viedli k tomu, že niekto krásku zabil. Kedrick Jenifer totiž nebol žiadny svätec.

Keď ho v roku 2016 súd poslal na dvadsať rokov za mreže za pašovanie kokaínu z Texasu do Baltimoru, zabavil mu aj štyri domy, Ferrari a Rolls-Royce. Niektoré zdroje uvádzajú, že keď sa bývalá hlava drogového kartelu dozvedela, že je jeho žena znovu vydatá, začala zúriť.

Neverníkovi († 27) žiarlivá žena usekla penis aj semenníky. Všetko vystavila na krbovej rímse

Všetko sú ale obyčajné špekulácie a príčinu toho, prečo žena zomrela, musí vyšetriť aj polícia. Súčasný manžel a ghanský herec Chris Attoh je populárny predovšetkým vďaka nigerijskému nekonečnému seriálu Tinsel. V súčasnej dobe žije v USA.

Vraždou zo žiarlivosti skončila krvavá streľba v Bratislave