Na pohľad nevinná inžinierka viedla drogové impérium!

Užívala luxusný tovar, drahé hodinky, kabelky a kokaín!

710

Britka Danielle Staffordová si užívala luxusný tovar a nakupovala v tých najdrahších obchodoch aj napriek tomu, že mala priemerne platenú prácu. Ako sa ukázalo, podnikavá žena si na život zarábala bokom. Mala pod palcom drogové impérium. Teraz si na ňu došliapli policajti a zrejme strávia značnú časť života za mrežami.

Danielle Staffordová

Inžinierka a absolventka univerzity v Hulle nemusela nikdy siahnuť do príjmov z klasického zamestnania. Všetok život financovala z vedenia drogového impéria. Donedávna sa zdalo, že sú zákony na britskú paničku krátke. To až do doby, keď Staffordová spáchala nevinný dopravný priestupok.

Irán popravuje najviac ľudí na svete. Ide hlavne o dílerov drog, bráni sa

Policajti ju zastavili po tom, čo vo svojom vozidle prekročila povolenú rýchlosť. Rýchlo ale pochopili, že pred očami majú vážnejší prípad. Strážcovia zákona ženu zadržali a odhalili obrovský drogový obchod. V jej dome našli zhruba 30 000 eur v hotovosti a drogy za asi 40 000 eur. A nielen to. V rezidencii našli deväť luxusných hodiniek alebo tri kabelky Louis Vuitton.

Staffordová sa krátko po zadržaní policajtom sama priznala. Ako uviedla, mala prsty v obchode s heroínom, crackom, kokaínom alebo konope. Podľa denníka Daily Star bola do biznisu zapletená od októbra roku 2017. Dôkazy o zločinoch kriminalisti našli v jej mobile. Žena neustále rozosielala smsky, vďaka ktorým riadila drogové impérium.

Jim Carrey musí na súd, aby sa spovedal z dílerstva drog

„Uistite sa, že zaplatí,“ nariaďovala svojim podriadeným. Mobil Staffordovej neustále zvonil aj po jej zadržaní s policajtmi. „Prišlo asi dvadsať telefonátov a ďalších dvadsať správ,“ uviedla žalobkyňa Nasima Bashirová. „Množstvo a hodnota drog nájdených u nej doma boli značné. Úprimne povedané, je absurdné tvrdiť, že boli pre jej osobnú potrebu alebo dokonca patrili nejakej inej neznámej tretej strane,“ dodala Bashirová. Koľko rokov Staffordová strávi za mrežami, nie je zatiaľ jasné.

Výrobcu pervitínu udali polícii jeho vlastní zákazníci! Dávky im totiž riedil soľou