Nádejný otecko sa z dieťaťa dlho neradoval. Manželka (20) ho počala s 13ročným chalanom!

495

Obžalovaná Leah Cordiceová (20) mala 13ročnému chlapcovi, ktorého opatrovala, strhnúť nohavice a presvedčiť ho k sexu. To okrem iného zaznelo na britskom súde, kde sa prípad pohlavného styku s maloletým riešil. Mladej žene hrozí väzenie aj za ďalšie sexuálne aktivity, ktorých sa mala na chlapcovi dopustiť v priebehu niekoľkých mesiacov. Prípad je o to pikantnejší, že Leah s chlapcom splodila dieťa!

K aktu podľa obžaloby došlo, keď chlapec hral vo svojej izbe počítačovú hru. Aférku následne chcela mladá žena aj naďalej udržať pri živote, posielala preto chlapcovi správy, že je „strašne roztomilý“, vyznávala mu lásku a kupovala mu rôzne pozornosti.
Vzťah s chlapcom Leah nadviazala v čase, keď sa so svojím budúcim manželom Danom dočasne rozišli, ale pokračovala v ňom aj potom, čo sa k sebe vrátili. Po nejakej dobe potom Danovi oznámila, že je tehotná. Mladý Brit sa tešil na rodinu, a tak dievča požiadal o ruku. Jeho radosť ale netrvala dlho. Na povrch totiž vyplávali detaily ohľadom jej vzťahu s neplnoletým chlapcom.
„Leah nie je zlý človek, nechcem, aby išla do väzenia. Nedokážem si vedľa seba predstaviť žiadnu inú než ju. Na svadbu mám tie najkrajšie spomienky,“ bránil najprv Dan pre denník Sun svoju manželku. „Deň, kedy sa dieťatko narodilo, bol, a stále je, to najkrajšie, čo som zažil. Keď som videl, ako prichádza na svet, úplne sa mi zmenil pohľad na lásku, otvorilo mi to oči,“ dodal.
Čoskoro ale nasledovalo tvrdé vytriezvenie v podobe výsledkov DNA testov. „Zbožňoval som svoje dieťatko, ale potom som zistil, že ho moja žena má s 13ročným chalanom, ktorého mala na stráženie,“ opísal Dan svoje rozčarovanie z nečakaného zvratu.
Mladíkovi sa zrútil svet a rozpadla rodina. „Každý okamih, kedy som bol – alebo som si myslel, že som – otcom, som si užíval. Až do chvíle, kedy prišli výsledky. Strašne moc ma to zranilo. Aj to, že si dievčatko vzali k sebe rodičia toho chlapca.“
Leah sa za svoje skutky zodpovedá pred súdom. Podľa informácií denníka Daily Star bol súd prekvapený, že sa mladá žena necíti vinná. Cordiceová čaká na rozuzlenie svojho prípadu na slobode, bola prepustená na kauciu.