Najprv dvoch maloletých chlapcov mučili a znásilňovali, potom ich zaživa pochovali!

1264

 

K šialenej udalosti došlo vo švédskom meste Solna. Dvaja násťroční chlapci tam boli na cintoríne znásilňovaní, bití a mučení. Tyrani, ktorí majú ešte len 18 a 21 rokov, ich nakoniec pochovali zaživa.

K desivému útoku došlo podľa švédskeho denníka Aftonbladet v sobotu večer okolo 11. hodiny. Mená ani presný vek obetí nie je známy, pretože išlo o maloletých chlapcov. K ich napadnutiu došlo preto, že im chceli útočníci a známi kriminálnici predať drogy, ale oni odmietli.

 Po týranie prišlo  znásilnenie 

Potom začalo bitie, týranie, mučenie a znásilňovanie. Chlapci utrpeli veľa zranení. Medzi tie najdesivejšie patria porezané nohy. Násilníci však s utrpením neskončili a chlapcov mali potom ešte znásilniť. Potom sa museli zbití chlapci vyzliecť a vliezť do jamy, kde ich agresori pochovali zaživa.

Ničenie majetku nie je, násilie

Okoloidúci zalarmoval políciu v nedeľu ráno v 8:39. Celý rozsah zranenia chlapcov nie je známy, ale podľa denníka reagovali na podnety. O sedem minút neskôr bol zatknutý prvý podozrivý. Druhý unikal polícii 16 minút. Nakoniec obaja putovali na stanicu v putách.

Zložka obvineného Afričana zo znásilnenia 16-ročného dievčaťa odhalila ďalšie násilie!

 Tyrani obvinenia  odmietajú 

Obvinení boli z únosu, napadnutia s použitím neprimeraného násilia, znásilnenia a lúpeže. Obaja podozriví však akákoľvek obvinenia popierajú a tvrdia, že sú nevinní. V Soľno pritom v posledných mesiacoch vzrastá kriminalita mladistvých a detských gangov z migrantov.