Obeti sexuálneho otroctva hrozí doživotie! Násilníka zastrelila a jeho telo zapálila

924

Doživotnému väzeniu čelí Chrystul Kizerová, ktorá sa pred súdom spovedá z vraždy Randyho Volare. Devätnásťročná dievčina ho zastrelila a zapálila v jeho vlastnom dome! Kizerová však tvrdí, že konala v sebaobrane. Volar ju mal od jej šestnástich rokov nútiť k prostitúcii a znásilňovať ju.

Strážcovia zákona v jeho dome dokonca našli detskú pornografiu a nahrávky niekoľkých neplnoletých dievčat, s ktorými má sex! Za jej prepustenie bojujú nielen aktivisti, ale aj celebrity.

Nočná mora pre Chrystul Kizerovej začala v roku 2016, kedy na internetovom webe Backpage.com spoznala Randyho Volare. Web bol v Spojených štátoch známy tým, že tam ponúkali služby prostitútky. Stránka však bola zrušená kvôli sexuálnemu otroctvu. Dvojica si chvíľu písala a neskôr sa začala stretávať.

Zomrel austrálsky sériový vrah Ivan Milat. Pred smrťou obete mučil a sexuálne zneužil

Volar vtedy šestnásťročnej Kizerovej kupoval drahé darčeky, za čo chcel, aby s ním mala sex. „Povedala som mu, že som toto nikdy robiť nechcela. On odpovedal, že mu to dlžím,“ uviedla podľa britského denníka Daily Mail Kizerová vo výpovedi. Netrvalo to dlho a Volar mal začať Kizerovú nútiť, aby robila prostitútku a odovzdávala mu zarobené peniaze. Kizerová sa snažila brániť, ale márne. „Skúšala som s ním prestať hovoriť a on mi povedal, že keď to urobím, tak ma zabije,“ uviedla Kizerová, ktorá si neskôr našla priateľa Nesolna, ktorý jej dal zbraň.

Kevin Spacey môže byť zbavený obvinenia zo sexuálneho útoku. Zmizol kľúčový dôkaz

V roku 2018 Kizerová navštívila po hádke s priateľom Volaryho u neho doma. Večer dopadol tragicky. „Vošla som do domu. Objednal pizzu. Fajčili sme a on ma sa opýtal, či chcem niečo na pitie, nejaký likér. A potom mi dal tú drogu. Neviem, ako sa volá. A potom sme sa začali pozerať na filmy. Neskôr som sa cítila divne po tej droge. Začal sa dotýkať mojej nohy a potom som mu povedala, že chcem, aby prestal. Už som tieto veci nechcela robiť, chcela som všetko zmeniť. Snažila som sa vstať, odísť od neho preč, ale spadla som na podlahu a on si na mňa ľahol,“ uviedla Kizerová s tým, že z nej začal strhať oblečenie, pričom siahla po pištoli a strelila. Neskôr telo Volara zapálila a odišla preč jeho BMW. Netrvalo dlho a polícia ju našla.

Tak toto násilník nečakal. Mladík sexuálne napadol ženu, tá mu rozmlátil mobilom oko

Kizerová sa neskôr k vražde priznala a začiatkom decembra v americkom štáte Wisconsin zastala pred súdom. Právnik Kizerovej dúfal, že sudca pristúpi k uplatneniu práva pre obete sexuálneho otroctva, čo by zmiernilo výške trestu. Navyše predpokladá, že súd prihliadne na to, že Volar bol niekoľko týždňov pred smrťou zatknutý za sex s neplnoletou.

Polícia potom, čo bol zastrelený, prehľadala jeho byt a v počítači našla videá, kde má sex s dievčatami, ktorým mohlo byť okolo dvanásť rokov. Navyše na jeho účtoch našli obrovské sumy peňazí. Sudca však uviedol, že vražda Volare bola premyslená a dlho dopredu naplánovaná. Kizerové tak hrozí, že strávi zvyšok života za mrežami. Na jej stranu sa však postavili desiatky tisíc podporovateľov, ktorí v petícii žiadajú jej prepustenie a zbavenie všetkých obvinení.

V Európe zmizli tisíce detských utečencov, končia aj ako sexuálni otroci