Osemročné dievčatko predala opatrovateľka pedofilnému komionistovi

1191

Kristen Milsapová sa ochotne ponúkla, že postráži svojmu známemu ešte len osemročné dievčatko, ktoré následne priviedla do hotela vo West City Wale v Utahu, kde už na nich čakal Michael Travers (54), profesionálny vodič kamiónu. Dvojica dievčatko sexuálne obťažovala, po celú dobu si tento krutý akt fotila.

Podľa tvrdenia prokurátorov povedala podozrivá rodine obete, že potrebuje vziať so sebou dievčatko do miestneho hotela Comfort Inn, aby jej pomohla s strážením iného dieťaťa. Nič netušiaci rodičia tak nechali svoju dcérku napospas dvoma pedofilom, ktorí ju týrali a zneužívali. Milsapová trýznenia navyše fotografovala.

Pedofilný gang uniesol pred diskotékou dievča (†13) Znásilnili, uškrtili a zahrabali ju v lese

Dievčatko to, čo sa jej stalo, prezradilo svojej matke a tá zalarmovala políciu. Podľa miestnej televíznej stanice ABC4 Milapsová pri zatýkaní tvrdila, že ju Travers k hrozným činom donútil.

Polícia však našla správy, v ktorých sa vodič kamiónu priznáva k svojim pohnútkam znásilniť dieťa, Milapsová v nich prezradila podobnej túžby.

Najhoršieho pedofila čakala vo väznici krutá smrť. V krku mal napchaté kondómy!

Travers, ktorý zrovna pracovne cestoval cez Utah sa priznal, že snímky získal, aby ich mohol predať iným pedofilom. Obaja násilníci boli vlani v máji zatknutí, muž bol odsúdený na sedemnásť rokov väzenia, zatiaľ čo ženu rozsudok stále čaká.

KN95 300×300 am

Po uzavretí dohody s vyšetrovateľmi v decembri 2019 klesol Traversovi trest po tom, čo sa dobrovoľne priznal k výrobe detskej pornografie.