Najhorší pedofil Veľkej Británie, ako médiá prezývajú tridsaťtriročného  Richarda Hucklea, ktorý bol nájdený v októbri minulého roka mŕtvy vo svojej cele. Zvrhlík, ktorý si vo väzení odpykával dvadsaťdva doživotných trestov, niekto mu zasadil niekoľko bodných rán, škrtil ho strunou od gitary a neskôr mu do krku napchal kondómy!

Richard Huckle bol nájdený mŕtvy vo svojej cele vo väznici HMP Prison Full Sutton v grófstve Yorkshire. Médiá najprv informovali, že bol tridsaťtriročný usvedčený pedofil ubodaný vo väzení vyrobeným nožom. Britský denník Daily Mail však teraz prišiel s informáciou, že na jeho tele sa našli nielen bodné rany, ale aj ďalšie stopy násilností.
Pedofil mal na krku stopy po škrtení strunou od gitary a neskôr mu mal útočník do krku napchať kondómy. Vyšetrovatelia mali v pondelok v súvislosti so smrťou Huckleho zadržať dvadsaťdeväťročného muža. „Muž bol zatknutý v súvislosti so smrťou muža vo väznici HMP Full Sutton v 13. októbri 2019,“ potvrdila polícia.

Americký guvernér prepustil na amnestiu vrahov aj pedofilov! Asi sa zbláznil

Huckle údajne začal zneužívať deti, keď mal iba devätnásť rokov. Vtedy odišiel do Malajzie ako kresťanský učiteľ. Medzi rokmi 2006 až 2014 mal zneužiť až 191 detí a to vo veku od šiestich mesiacov do dvanástich rokov! Bolo mu však nakoniec preukázaných iba 91 prípadov. Polícia u neho našla cez dvadsať tisíc fotografií detí a videí zachytávajúcich jeho zvrhlosti. Huckle dokonca napísal niekoľko kníh, ktoré vydával na tzv. Dark webu a v ktorých opisoval svoje sexuálne praktiky.