Údajne posledného žijúceho príbuzného nacistického diktátora Adolfa Hitlera uznal súd v Nemecku vinným zo sexuálneho obťažovania 13-ročného dievčaťa. Romano Lukas Hitler (69) školáčku nalákal k sebe domov a tam ju bozkával proti jej vôli.

 

Otec Adolfa Hitlera Alois mal mladšieho brata, ktorého vnuk sa po druhej svetovej vojne odsťahoval na Slovensko a narodil sa mu syn Romano Lukas Hitler (69). Aspoň tak to rozpráva sám Romano Lukas, ktorý v súčasnosti býva vo východonemeckom meste Görlitz pri hraniciach s Poľskom a považuje sa za posledného žijúceho príbuzného Adolfa Hitlera.

Muž nesúci priezvisko jedného z najhorších zločincov v histórii ľudstva sa teraz nechtiac dostal do povedomia verejnosti zvráteným správaním. Hitler dostal na súde pokutu 800 euro za sexuálne útok na 13-ročnú školáčku Aniu.

„Predával som garáž a Hitler sa mi ozval na inzerát. Lenže keď prišiel, namiesto o garáž sa zaujímal skôr o Aniu. Nalákal ju k sebe do bytu na sladkosti, dal jej nejaké oblečenie a umelé kvety a dokonca jej ponúkol, že sa vezmú,“ popísal otec dievčaťa.

Alois Hitler bol agresívny alkoholik s nevyjasneným rodinným pôvodom

Keď Ania rodičom prezradila, že ju Hitler bozkával, zakázali jej sa s ním vídať a obrátili sa na políciu. Hitler sa snažil brániť tvrdením, že si skrátka len užíval dievčinu prítomnosť a bozk jej dal len na privítanie, ako je v Nemecku bežné.

„Som nevinný,“ tvrdil údajný potomok nacistického monštrá. Sudcu Ulricha Schettgena (62) však Hitler nepresvedčil, Aniu podľa neho bozkával na krk a tvár preukázateľne proti jej vôli.

Pred 80 rokmi mal Hitler päťdesiat. Pozrite si pompéznu oslavu

Romano Lukas Hitler tvrdí, že má pohnutý osud už od detstva. Jeho rodičia údajne zomreli, keď bol malý, a tak sa ho ako sirotu ujali v kláštore, odkiaľ ho adoptovala poľská rodina. Keď Hitler dospel, presťahoval sa do Nemecka a pracoval ako kormidelník na lodi. Zohnať prácu s menom Hitler však podľa jeho nositeľa nie je nič ľahké.

Hoci si Hitler sťažuje na ťažký údel spätý s prekliatym priezviskom, má na stene v byte zarámovanú vodcovú podobizeň.