Otec Meghan povedal, že musí na operáciu a na svadbu dcéry nedorazí

1555

Odvolávam, čo som odvolal, sľubujem, čo som sľúbil. A potom zase nie. Tak to vyzerá s rozhodovaním otca herečky Meghan Markle Thomasa Markleho, či má ísť na kráľovskú svadbu dcéry. Podľa posledných správ zrejme nedorazí, pretože ho čaká operácia srdca.

Meghan si v sobotu vezme britského princa Harryho (33). K oltáru ju mal viesť otec Thomas. Ten však oznámil, že predsa len nepríde, pretože sa v stredu podrobí operácii srdca. Markle to povedal americkému bulvárnemu serveru TMZ len niekoľko hodín potom, čo tvrdil, že chce na obrad doraziť a svoju otcovskú povinnosť splniť.Daily Mail/foxnews

Zmätky okolo účasti Markle vypukli v pondelok a podľa britskej tlače začínajú zatieňovať svadbu. Markle vtedy TMZ povedal, že na svadbu nepríde, pretože pred týždňom utrpel infarkt a nechce svoju dcéru či kráľovskú rodinu uviesť do rozpakov po škandále okolo svojich nedávno zverejnených fotografií. Vyšlo totiž najavo, že ich nekúpil dotieravý paparazzi, ale boli po dohovore s otcom Harryho snúbenice zinscenované. Za fotografovanie Markle dostal zaplatené.

V utorok však Markle uisťoval, že svoju dcéru chce k oltáru odviesť a je pripravený odletieť do Británie, len čo mu to zdravotný stav dovolí. Thomas Markle žije v ústraní v Spojených štátoch a v Mexiku.