Ožratý Tibor držal priateľku za nohy z balkóna, potom ju pustil! Za brutálnu vraždu mu hrozí doživotie

636

K hroznému incidentu došlo v lete v jednom z bytov v košickom Starom meste. Štyridsaťšesťročný Tibor H. držal svoju o rok mladšiu priateľku za nohy hlavou dole z balkóna a potom ju pustil. Žene sa síce podarilo na chvíľu zachytiť zábradlia, nakoniec však spadla a na mieste zomrela.

Ohavného činu sa dopustil v prvej polovici augusta Tibor H. (46), ktorý držal svoju priateľku Renátu K. († 45) za nohy z balkóna v byte na druhom poschodí. Predtým spoločne požili značné množstvo alkoholu. Zúfalá žena sa pokúšala chytiť rukami zábradlia. To sa jej podarilo, ale v ten okamih ju muž pustil. Renáta sa neudržala a spadla na trávnatú plochu pred domom.

„Budem sa pozerať, ako zdochneš!“ Reval príbuzný obete na brutálneho vraha

Žena utrpela početné zlomeniny rebier, hrudnej a krčnej chrbtice a zápästia. Mimo to tiež pomliaždenie srdca a roztrhnutiu pľúc. Týmto zraneniam na mieste podľahla.

Privolaní policajti ihneď vzali Tibora to väzby. Necelú hodinu po incidente nadýchal okolo 2,3 promile alkoholu. Polícii tvrdil, že si nič nepamätá. „Pili sme pivo, víno a ďalšie alkohol. Bola to moja kamarátka a bývala u mňa, pretože ju rodičia vyhodili. Mrzí ma, čo som urobil, poriadne som si zavaril. Na nič sa však nepamätám, bol som opitý,“ povedal Tibor.

Pornoherečku Oľgu, STO RANAMI, dobil na smrť synček zbohatlíka. Je na úteku

Pôvodne mu mal za jeho čin hroziť trest 15-20 rokov väzenia. Podľa denníka Korzár však môže dostať až doživotie. Mužovi bolo jasné, že v prípade preukázania blízkeho vzťahu k nebohej žene mu bude udelený prísnejší trest. Polícii preto oznámil, že Renáta jeho družka nebola. Vraj spolu krátko žili a udržiavali intímny vzťah. Ten však vraj mala aj s inými mužmi, preto mu bola ľahostajná.