Pätnásťročné dievča znásilňovali ruskí vojaci desať dní! Mama jej vykrvácala pred očami…

1159

Desať dní utrpenia prežilo iba pätnásťročné dievča z Ukrajiny. Ruskí vojaci ju s jej mamou držali v zajatí. Matku postrelili a žena následne umierala pred očami dcéry dva dni. Dievča potom čakalo martyrium v ​​podobe znásilňovania. Podarilo sa jej však utiecť a dostať sa do auta dobrovoľníka Kostjantyna Kjastutysovyča, ktorému všetko rozprávala. Muž uviedol, že potom, aké hrôzy od nej počul, nemohol spať dva dni. Na Ukrajine to však bohužiaľ nie je ojedinelý prípad, keď sa ruskí vojaci dopustili násilia na ženách.

Narodil sa v Kazachstane, ale potom sa presťahoval na Ukrajinu a žije už dlhé roky vo Vorzeli. Počas vojny Kostjantyn Kjastutysovyč pomáha, kde sa dá. V čase krvavého konfliktu, ktorý trvá už viac ako mesiac, videl už mnoho hrôz, ale príbeh pätnásťročného dievčaťa ho zasiahol najviac. Potom, čo mu mladé dievča povedalo, keď sa schovalo u neho v aute pred ruskými vojakmi, nemohol dve noci spať.

Dobrovoľník Kostjantyn Kjastutysovyč popísal utrpenie, ktorým si prešlo pätnásťročné dievča. Ruskí vojaci ju znásilňovali desať dní.

Práve pri Vorzele nakladal do auta zásoby potravín a liekov, keď sa mu dievča vkradlo do auta. „Vôbec som si nevšimol, ako sa malé dievča dostalo do auta otvorenými dverami. Keď sa pozrela do mojich očí, povedala len, zachráň ma, prosím,“ uviedol dobrovoľník pre britskú televíziu ITV s tým, že následne popísala, čo sa jej a jej rodine prihodilo. Ruskí vojaci ju a jej matku vzali ako rukojemníkov. Jej mamu zabili. Zranenú ju nechali vykrvácať. Trvalo dva dni, než zomrela pred očami svojej dospievajúcej dcéry.

Po pokuse o znásilnenie mu odrezali penis aj semenníky, oboje hodili prasatám!

Pätnásťročné dievča desať dní znásilňovali a všetko si navyše údajne natáčali na svoje mobilné telefóny. „Nikdy na ten príbeh nezabudnem,“ dodal dobrovoľník. Ruskí vojaci vraj plienia opustené domy a kradnú opustené autá. Ľudí vyhadzujú z ich domov na ulici. „Môžu vstúpiť do akéhokoľvek domu a vziať si, čo sa im zapáči. Ak sa ich niekto pokúsi zastaviť, zastrelí ho,“ popísal situáciu v krajine, ktorá sa stala jeho domovom.

Rusi mi zastrelili manžela a potom ma znásilnili pred naším synom, hovorí Ukrajinka Natalye

Ľudová poslankyňa Ukrajiny Maria Mezenceva pre The Guardian popísala príbeh, ktorý sa mal odohrať v meste Brovary. Prípadom sa už zaoberajú ukrajinské úrady a na ruského vojaka bol vydaný zatykač. Ruský vojak mal vpadnúť do domu a zastreliť jeho majiteľa.

Orgie, nechcené tehotenstvo a vynútené potraty, to je pravda o dokonalej Hitlerovej mládeže

„Jeho žena bola, ospravedlňujem sa, ale musím to povedať, opakovane znásilnená pred svojím maloletým dieťaťom,“ uviedla Mária s tým, že znásilnenie a sexuálne napadnutie je považované za vojnové zločiny a porušenie medzinárodného humanitárneho práva a musí byť spravodlivo potrestané. Obete ale často útoky neohlásia.