Po pokuse o znásilnenie mu odrezali penis aj semenníky, oboje hodili prasatám!

Chirurgovia nemali čo prišiť

2006

Brazílčan (36) chcel údajne znásilniť svoju neter, jej príbuzní ho preto na poli chytili a odrezali mu penis aj semenníky. Nič z nich neostalo, útočníci mali všetko hodiť ošípaným. Polícia sa zháňala, či niečo nezostalo, ale márne. Chirurgovia preto mužovi už bohužiaľ nemali čo prišiť.

Obec Olhos D’Agua na severe Brazílie zažila poriadny škandál. Všetko začalo, keď bol muž, ktorého identita nebola zverejnená, obvinený z pokusu o znásilnenie. Malo k nemu dôjsť v nočných hodinách, kedy sa mal muž vrhať pod vplyvom alkoholu na svoju neter.

Tá sa ale jeho chúťkam dokázala ubrániť a utiecť. Muž, pracujúci ako manuálny robotník, mal potom údajne dovrávorať domov a do rána vyspávať. To už sa ale na neho chystali nahnevaní príbuzní netere, ktorí sa rozhodli neboráka za jeho údajný pokus o znásilnenie veľmi kruto potrestať.

Ako uviedol denník Daily Mail, po opileckej noci 19. apríla skupinka príbuzných dievčaťa muža vylákala pod vymyslenou zámienkou na pole s cukrovou trstinou, kde sa práve pripravovali ošípané ku kastrácii. Muža na mieste skupinka prepadla a mlátila ho hlava nehlava, kým neupadol do bezvedomia.

Odhryzla penis lupičovi! Chcel študentku okradnúť a znásilniť, no nevyplatilo sa mu to

 Ošípané nič  nenechali 

Potom ho vyzliekli z nohavíc a odrezali mu penis aj semenníky. Genitálie skončili medzi prasatami, tá ich údajne okamžite zožrala. Muža potom útočníci nechali v bezvedomí ležať a odišli.

Keď sa muž prebral, v šoku a silno krvácajúci sa zvládol dostať domov, kde si privolal záchranku, ktorá ho dopravila do nemocnice. Tam mu zachránili aspoň ten holý život – genitálie mu už totiž vrátiť nedokázali, pretože sa nenašli. „Je to krajne neobvyklý prípad, úplne neľudský,“ potvrdil nezvratnosť nezvyčajne brutálneho činu policajt Stephan da Silva.

Neverníkovi († 27) žiarlivá žena usekla penis aj semenníky. Všetko vystavila na krbovej rímse

Lekári toho s mužom už moc nezviedli. „Bolo to ako scéna z Dantovho Pekla,“ opísal zasahujúce chirurg Felipe Lobo. „Úd a miešok mal preč, z vonkajších pohlavných orgánov nezostalo nič,“ potvrdil lekár, ktorý mužovi už len zastavil krvácanie, dal mu krvnú transfúziu a vyčistil ranu.
Údajný sexuálny útočník sa zotavuje pod antibiotikami v nemocnici, kde zostane ešte dva až štyri dni. Zatiaľ ho nikto oficiálne zo znásilnenia neobvinil. Útočníci, ktorí ho pripravili o jeho pýchu, zato sedia vo väzbe, kde si počkajú na prešetrenie celého prípadu.

Kokaínom na penise zabil lekár blondínku.