Podozrivý násilník a pedofil Michael Pumfrey (36) počal dieťa s neplnoletou. Podľa polície sa jej neskôr cez telefón vyhrážal vraždou, keby sa rozhodla pre potrat.

Michael Pumfrey bol zatknutý v Electre v Texase vo štvrtok 20. augusta po tom, čo ho jeho údajná obeť udala polícii. Až pätnásťročné dievča opísalo vyšetrovateľom, ako ju obžalovaný zneužíval. Detektívi neskôr našli správy, ktoré údajne Michael neplnoletej poslal.

Michael Pumfrey je držaný vo väzbe

„Chcel som s tebou byť a vziať si ťa, až by si mala 17, ale teraz to musíme ukončiť. Milujem ťa. Je veľká šanca, že pôjdem sedieť na zvyšok života za to, že som s tebou, a viem, že to tvoja matka bude riešiť,“ stálo v nich.

Vyliečila sa zo smrteľnej choroby ale neprežila útok svojho agresívneho partnera

„Zabi moje dieťa, ak chceš, ale môžem ti sľúbiť … Vrátim sa a vlastnoručne ťa zabijem,“ mohli sa vyšetrovatelia dočítať v inej. Počas vyšetrovania im dievča, ktorej identita zostala v rámci ochrany maloletých utajená, prezradila, že sa o ňu Pumfrey začal zaujímať, keď mala 14. znásilňovať ju začal v jej pätnástich.

Pedofilného otca a troch synov odsúdili za znásilňovanie dievčatiek

Podľa maloletej útoky prestali v apríli 2020 po tom, čo mu povedala, že s ním otehotnela. Údajne s tým prestal kvôli obavám, že pôjde do väzenia, ak by bol identifikovaný ako otec dieťaťa. Aký bol medzi nimi v skutočnosti vzťah, nebolo kvôli nízkemu veku obete odhalené.

Za 5 vrážd a 6 znásilnení TREST SMRTI

Pumfrey bol obvinený zo sexuálneho napadnutia dieťaťa a skončil vo väzbe s kauciou vo výške 25 tisíc eur. Michael má zaujímavú kriminálny históriu – v roku 2016 bol zatknutý kvôli tvrdenie, že dal malému dieťaťu takú facku, až mu sčernelo ucho.