Počas reprezentačnej prestávky sa bodovo zapísali hráči Slovana až v štyroch reprezentáciách

380

spomedzi zúčastnených troch tímov. Na víťaztve sa podieľalo šesť hokejistov HC SLOVAN Bratislava Michal Sersen,  Ivan Švarný, Pavol Skalicky, Andrej Šťastný, Marek Viedensky a Patrik Lušňák, ktorý v 13. minúte otváral skóre zápasu.
Asistenciu si pripísal v Innsbrucku aj Mislav Rosandič, ktorý pomohol k výhre olympíjskeho výberu nad Slovinskom 5:3, čo rovnako znamenalo turnajové prvenstvo.
V drese nášho súpera sa už neobjavila dvojica Žiga Jeglič, Rok Tičar, ktorá dostala od slovinského trénera voľno. Obaja naši hráči sa do štatistík zapísali v úvodných dueloch proti Francúzsku a Rakúsku.
V Ostrave sa v zápase Česko – Rusko zapísal do streleckej listiny obranca HC SLOVAN Tomáš Kundrátek, ktorému presne prihrával tímový spoluhráč Lukáš Kašpar. Výber Česka však napokon podľahol 2:4.