Polícia má výsledky pitvy exšéfa vojenskej rozviedky! Petra Bučka našiel obeseného psíčkar  

1032

Koncom januára zo Slovenska prišla správa o smrti bývalého šéfa vojenskej rozviedky Petra Bučka (†67). Jeho telo našiel psíčkar pri bratislavskom kameňolome Devín. Generálmajor mal visieť na strome so zviazanými rukami. Polícia vtedy uviedla, že preveruje, či išlo o vraždu. Po troch týždňoch majú vyšetrovatelia výsledky pitvy.

Pri kameňolome Devín v Bratislave 25. januára muž na prechádzke so psom objavil telo generálmajora Petra Bučku. Po náleze tela sa objavili špekulácie, že bol bývalý spravodajca zavraždený.

Vražda pre výstrahu?! Exšéfa vojenskej spravodajskej služby Generálmajora Petra Bučka našli obeseného so zviazanými rukami! Komu výstrahu má patriť?

V prípade bola nariadená pitva. „Predbežnou bezprostrednou príčinou smrti bolo zadusenie obesením. Trestné konanie je vedené vo veci pre obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy a nebola obvinená žiadna osoba. Vo vyšetrovaní prebiehajú ďalšie procesné úkony, preto nie je možné zatiaľ poskytnúť ďalšie informácie,“ pre televíziu Markíza policajná hovorkyňa Andrea Dobiášová. Zároveň dodala, že polícia pracuje s viacerými možnosťami, a preto je podľa nej „predčasné vyvodzovať akékoľvek závery.“

Krásnu Afričanku našli obesenú na strome, v hrudi mala bodnú ranu!

Bučka viedol vojenské spravodajstvo v 90. rokoch a následne sa stal poradcom ministerstva obrany a viedol úrad ministerstva hospodárstva. Televízia Markíza uviedla, že Bučka býval s manželkou v paneláku v Kráľovej Vsi v Bratislave. Jeho manželka ho nahlásila ako nezvestného len pár hodín pred nálezom jeho tela.

Vrah mal na vraždu iba pol hodinu. Mŕtvu Silviu našli obesenú s igelitkou na hlave a zviazanými rukami a nohami