Smrť mladej modelky Kasie Lenhardtovej (†25), expriateľky obrancu Bayernu Mníchov Jéromea Boatenga (32), šokovala nielen futbalový svet. A predčasný skon, ktorý je zatiaľ posudzovaný ako samovražda, má ešte drsnejšie dohru: prišiel v deň šiestych narodenín jej syna.

Deti v tomto veku zvyčajne dostanú kopu hračiek, torta, sfúknutie sviečky a radujú sa s rodinou a kamarátmi, malý Noah na tento deň ale nikdy nezabudne z úplne tragického dôvodu. Do neba odišla jeho milovaná mamička.

Roztomilého chlapčeka, ktorého mala z predchádzajúceho vzťahu, pritom zahŕňala láskou a napríklad pred rokom sa pri oslave piatych narodenín vyznala na Instagramu v skratke takto krásne: „Prajem ti to najlepšie na svete. Nedokážem popísať, ako sentimentálnu ma tento deň činí, milujem ťa.“ Podobný odkaz k šiestym narodeninám už bohužiaľ nenapísala.

Devätnásťročná študentka vyskočila z lietadla. Kamarátke s pilotom sa ju nepodarilo udržať.

A neprehovorí už ani o tom, o čom po rozchode chcela v súvislosti s Boatengom, ktorého označila za diabla a ktorý medzitým odcestoval z dejiska MS klubov v Katare. Podľa kouča Hansih Flicka bude Bayernu chýbať do odvolania.

http://www.stcity.sk/zahadna-smrt-olivii-krasnej-pornohviezdy-pricina-smrti-je-zatial-neznama/