Rodina ktorá je na ceste okolo sveta sa stratila v Brazílii. Ich loď uniesli piráti!

1924

Brazílska polícia zúfalo pátra po štvorčlennej rodine, ktorá sa stratila pri únose trajektu pirátmi. Manželia a ich dve dcéry (7 a 3) boli naposledy videní v nedeľu. Podľa nepotvrdených informácií rodina skočila pri úteku pred pirátmi do rieky Amazonky.

Štvorčlenná rodina z Ameriky cestovala po Brazílii v obytnom voze. Adam Hearteau (39) s manželkou Emily (37) a dcérami Colette (7) a Sierra (3) sa cez víkend plavili na trajekte po rieke Amazonke, keď ich loď v nedeľu okolo siedmej večer miestneho času prepadli po zuby ozbrojení piráti. Rodina počas únosu záhadne zmizla.

 Piráti ženu  znásilnili 

Piráti držali posádku i pasažierov na lodi ako rukojemníkov niekoľko dlhých hodín. Podľa nepotvrdených informácií mali piráti ženu znásilniť a rodina potom pri úteku skočila do rieky. Zvyšné pasažierov potom okradli a utiekli do pralesa.

Policajtom sa podarilo nájsť obytný voz Američanov, ale po rodine nie je ani stopy. „Urgentne po nich pátrame a stále dúfame, že im pomohol niekto z miestnych v okolitých dedinách. Zatiaľ sú ale nezvestní,“ vyhlásil policajný hovorca. Zatiaľ sa nepodarilo identifikovať a dopadnúť ani pirátov.


Rodina pochádzajúca z americkej Kalifornie sa v roku 2012 vydala na ročnú cestu okolo sveta, po 12 mesiacoch sa ale rozhodli cestovať ďalej. Na internete majú veľkú fanúšikovskú základňu a ich Instagram sleduje vyše 110 tisíc ľudí.