Dcéra oligarchu sa vrátila na miesto činu, kde zabila 6 ľudí!

1418

V putách ukazovala, ako sa nehoda stala

Dcéra ukrajinského oligarchu, ktorá svojou bezohľadnou jazdou zabila šesť ľudí, sa vrátila na miesto činu! V putách ju tam priviedli policajti kvôli rekonštrukcii osudného večera.

Dcéra ukrajinského multimilionára Vasilija Zajceva Alyona (20) spôsobila 18. októbra hororovú autonehodu v Charkove. Dedička sa mestom rútila viac než stokilometrovou rýchlosťou a vošla do križovatky na červenú, kde sa zrazila s druhým vozidlom. Náraz jej vozidlo odhodil do davu ľudí. Šesť ich nehodu neprežilo.

Dedička naďalej zostáva vo väzbe.

Súd poslal dedičku do väzby z obavy, že by z krajiny s pomocou vplyvného otca utiekla. Z cely sa dostala von len na policajnú rekonštrukciu, pri ktorej vyšetrovateľom ukazovala, čo sa osudného večera stalo. Dedička bola po celý čas v putách a navyše bola pripútaná k policajtovi.

Alyone hrozí až desať rokov vo väzení. A trest bude najskôr naozaj tvrdý, pretože šoférovala nebezpečne dlhšiu dobu. Počas uplynulých dvoch rokov ju policajti chytili hneď osemkrát kvôli porušovaniu cestných pravidiel. Jej otec, multimilionár Vasilij Zajcev, po nehode sľúbil všetkým zraneným a pozostalým finančné kompenzácie. Zrejme v snahe znížiť alebo úplne zrušiť trest, ktorý čaká jeho dcéru.

Dcéra oligarchu zabila autom 5 ľudí. Do väzenia asi nepôjde, otecko uplatí pozostalých