Sarah Jessica Parkerová je rozmaznaná primadona, tvrdí výrobca šperkov

1668

Výrobca luxusných šperkov Kat Florence Design tvrdí, že je Sarah Jessica Parker primadona a žaluje ju pre porušenie zmluvy. Hviezda seriálu Sex v meste dostala zaplatené za to, že bude klenotníctvo propagovať, ale odmietla sa zúčastniť niektorých propagačných akcií.

Sarah Jessica Parkerová si už v zmluve určila podmienky, ktoré klenotníctvo považuje za rozmary primadony. „Nesmie sa nič natáčať, pokiaľ nebude pripravená pre kameru a nedá k tomu ústne dovolenie, filmovanie skončí vždy na jej žiadosť a nebude sa natáčať nikdy počas jedla či prestávok,“ uvádza sa v zmluve, ktorú si vraj Jessica na spoločnost Kat Florence Design vynútila.

Počas fotenia reklamy vraj herečka vyžadovala hodinové pauzy na jedlo, pričom výrobca šperkov musel zaistiť prvotriedny catering drahých pokrmov a nápojov. Spoločnosť musela herečke tiež zabezpečiť veľký karavan, kam sa pohodlne vošla celá jej suita.

„Všetky interview museli byť vykonávaná výlučne v angličtine a o tázky museli prísť s predstihom,“ cituje magazín The Blast ďalšie body zmluvy.

Parkerová tiež požadovala letecké cestovanie prvou triedou a to nielen pre seba, ale aj pre svojich hostí. V päťhviezdičkových hoteloch potom chcela najlepšie izby, pre seba jednoposteľová, pre svojich hostí dvojlôžkové. Na letisku ju musela vyzdvihnúť limuzína a na každý deň mala diéty v hodnote 200 dolárov pre seba a sto dolárov pre hostí.