Sedemdesiatsedemročná seniorka sa dlho neozýval synovi, našli ju doma s odrezanou hlavou

745

Podivný prípad sa odohral v južnom Francúzsku, polícia si nad ním zatiaľ stále láme hlavu. Na podlahe domu našli ležať staršiu ženu (†77), jej uťatá hlava pritom ležala na stole. Žiadne stopy po vlámaní ale na mieste vyšetrovatelia nenašli. Polícii zalarmoval syn, keď sa mu mamička dlho neozýval.

Syn si s mamou volal takmer každý deň, preto mu bolo divné, keď sa neozývala. Pretože bol s jej domom spojený aj cez kameru, všimol si vraj na podlahe podivného tieňa a zalarmoval políciu. Policajti v stredu 13. októbra na mieste našli mŕtvu ženu s odrezanú hlavou. Tá bola položená na stole.

Nevyriešený prípad z archívu: Vražda dvojročného chlapčeka bola vyriešená po 58 rokoch! Polícia dostala tip z Facebooku

Informáciu o odrezanej hlave na stole podľa Daily Mail poskytol agentúre AFP policajný zdroj, ktorý si neželal byť menovaný. Prípad sa stal v meste Agde na stredozemnom pobreží Francúzska. Polícia zatiaľ konkrétnejšie informácie k prípadu neuvoľnila, len naznačil, že smrť ženy v súčasnej chvíli nevyšetruje ako terorizmus.

Nevyriešený prípad: Uniesol tri dievčatká z ich izieb a brutálne znásilnil

Okolnosti, za akých mŕtvu ženu policajti našli, sú záhadné nielen hlavou na stole, ale aj preto, že dom nevykazoval žiadne známky vlámania a dvere aj bránka na pozemok boli zamknuté. Polícia si tak zatiaľ ďalej láme hlavu, čo za tragickou smrťou väzí.