Normálne milovanie je príjemné, no čo ak by sa dal plamienok túžby zmeniť na spaľujúci oheň? Milovanie nemusí zakaždým začínať len v posteli, preto si ho raz skúste naservírovať na tanier v podobe jedla obsahujúce afrodiziaka. Prajeme dobrú chuť a príjemný vzrušujúci večer

Korenisté milovanie

Potrebujete okoreniť svoj vzťah? Túto vetu si zoberte k srdcu a najbližšie vašej láske doprajte niečo z tejto ponuky…

Zázvor 

Tento koreňový plod je známy pre svoje príjemné stimulačné účinky. Tieto sa optimálne dosiahnu najmä ak sa zázvor podáva čerstvo pripravený. Éterické oleje, živica a zázvorovník, optimálne povzbudia krvný obeh a prekrvenie organizmu, ktoré sa odzrkadlí na sexuálnom apetíte konzumenta. Aby toho nebolo málo, je vedecky dokázané, že zázvor pôsobí na mužov a ženy rozdielne: muži sa stávajú citlivejšími a nežnejšími, kým zo žien sa stávajú pravé divošky.

Čili

Táto malá, pálivá a aromatická paprička je ako stvorená pre milovníkov všetkého ostrého. Aj keď vám konzumácia tejto zákernej zeleninky môže spôsobiť mierne utrpenie, oplatí sa vydržať. Následne sa vám do tela vyplavia hormóny šťastia a kapsicín obsiahnutý v čili zdvihne chuť na milovanie. Ak sa vám náhodou stane, že to preženiete so štipľavým, pomôže vám keď si zahryznete do syru alebo sa napijete mlieka.

Vanilka

Patrí medzi najžiadanejšie korenia na svete. Tento poklad trópov zvádza svojou sladkosťou, odbúrava stres a zaplavuje telo eufóriou šťastia. Je zrejmé, že po jej konzumácií sa budete cítiť fantasticky a to znamená, že vašej vášni už nič nebude stáť v ceste.

Kráľovské afrodiziaká

Medzi tieto patria jakubové mušle a kaviár. Afrodiziaká z tejto čeľade omamujú zmysly a ich konzumačný rituál je aj podľa mnohých legendárnych postáv tou najlepšou predohrou, aká bola kedy vymyslená. Zinok obsiahnutý v morských príšerkách zvyšuje produkciu testosterónu  a tým zrýchľuje komunikáciu medzi erotickými centrami a mozgom. Bon apetit…

Granát lásky 

Vedeli ste, že granátové jablko patrí k najobľúbenejšiemu plodu Afrodity? Granátové jablko je od nepamäti symbolom lásky a plodnosti. Vďaka svojmu  harmonickému tvaru a neopísateľnej chuti je toto ovocie jedným z najstarších afrodiziak. Nestačí? V Grécku sú novomanželia obhadzovaní sušenými zrniečkami granátového jablka, aby boli obdarení potomstvom.  

Sladké figy 

Zo stromu poznania sa zbierajú najznámejšie afrodiziaká orientu. Figy majú sladko-krémovito-zrniečkovú konzistenciu, ktorá jemne masíruje podnebie čím zaručuje zmyselnú konzumáciu, počas ktorej sa vaša vášeň a žiadostivosť dostane až na maximálnu hranicu. 

Jahody

Nakŕmte jeden druhého týmito sladkými pozdravmi leta. Červená farba jahôd vás opticky očarí a vy nebudete schopní odolať. Konzumácia jahôd stimuluje rozkoš, a vitamín C obsiahnutý v tomto ovocí ovláda sexuálne hormóny a posilňuje imunitný systém.

Zeleninka pre labužníkov 

Nebudeme vás nútiť zmyselne hryzkať listy šalátu a robiť sa, že z toho máte potešenie. Naopak, ponúkame vám výber zeleninových hviezd, ktoré roztancujú vaše chuťové bunky…

Artičok 

Artičok patrí k najzmyselnejšiemu druhu zeleniny. Čerstvo pripravený artičok prináša erotické potešenie každej chuťovej bunke. Pomaly vychutnávajte list po liste až pokiaľ sa nedostanete k najchutnejšej časti: srdcu artičoku.

Špargľa 

Ak dáka zelenina vie dostať vašu rozkoš až na Mount Everest tak je to práve špargľa. Stačí, ak sa pozriete na jej formu a budete vedieť, že špargľa je ozajstné afrodiziakum. Či si vyberiete zelenú alebo bielu špargľu, to už ponecháme na vás. Obsahuje málo kalórií a má podmanivé erotizujúce účinky. Dobrú chuť! 

Zeler 

Zeler predstavuje potenčný života budič. Okrem vysokého obsahu vitamínov a minerálov obsahuje táto vizuálne nevábna zeleninka aj látku nazývanú androstenol, ktorý je zložkou potu. Vedci zistili, že táto zložka pôsobí neobvykle príťažlivo najmä na ženy.