Shieldsová o rozvode s Agassim :

1290

Keby sme mali deti, bolo by to drsné. Štyridsaťosemročná herečka Brooke Shieldsová prvýkrát prehovorila o rozvode s tenisovou hviezdou Andrem Agassim.

Ich manželstvo sa skončilo pred 14 rokmi a rozchod bol celkom pokojný. Nemuselo to ale tak byť. „Môj rozvod bol veľmi rýchly a tiež išiel relatívne hladko. Ale je zaujímavé, čo mi potom povedal: Buď rada, že nemáme deti, inak by si to tak jednoduché nemala. A to je tiež dôvod, prečo s ním nie som,“ povedala herečka v Today Show o svojom dvojročnom manželstve s tenistom.

Agassi bol o päť rokov mladší ako Shieldsová a vraj poriadne nevedel, čo chcel. „Vtedy som si myslel, že nemôžem byť ženatý s nikým. Myslím, že načasovanie je veľmi dôležité. V manželstve je potrebné dvoch ľudí, ktorí si rozumejú. A ja som rozhodne nerozumel ani sám sebe,“ priznal pred štyrmi rokmi Agassi.

Shieldsová sa znovu vydala dva roky po rozvode. V roku 2001 si vzala o rok staršieho filmového producenta Chrisa Henchyho, s ktorým má dve dcéry. Agassi si v rovnakom roku vzal nemeckú tenistku Steffi Grafovú. Štyri dni po svadbe sa narodil ich syn. Dcéra prišla na svet o dva roky neskôr.