Školáčku (13) znásilnilo 137 pedofilov, ale za mrežami skončili len traja

1946

Keď mala 13 rokov, uniesol ju pedofil spred školy a znásilnil ju. Potom ju na Facebooku vylákal ďalší, ktorý ju znásilňoval celé dva roky, a dokonca ju predával ďalším úchylom. Angličanku Paulu Smith (teraz 22, jej meno je vymyslené) počas tej doby zneužilo 137 pedofilov. Najhoršie je, že za mrežami skončila len hŕstka.

Pedofili cestovali z celej Veľkej Británie, aby mohli nešťastnú dievčinu zneužiť. Paula teraz tvrdí, že sociálka aj škola jasne prehliadli známky toho, že je zneužívaná.

Paulu Smith udala 137 pedofilov, odsúdili 3

A aj práca policajtov je pochybná. „Dala som polícia 137 mien, veľa z nich aj s SPZtkami aut. U niektorých dokonca, kde pracujú,“ povedala Paula denníku Birmingham Mail. Lenže to nestačilo.

„Polícia ale povedala mojej mame, že to, čo sa mi stalo, je tak veľké a premyslené, že sa môžu sústrediť len na hlavné osoby,“ dodala smutne Paula. Dnes je sama matkou dvoch malých detí.

Trest smrti pre slovenského pedofila? Aj jeho obhajca bol pre túto variantu

Strážcom zákona sa nakoniec podarilo za zneužívanie zatknúť učiteľa Williama Hannu (66), jeho priateľku Dianne Whitehouse (61), ktorá mu pomáhala v páchaní hrôz, a Iana McGlassona (50).

Policajti mali zálusk ešte na ďalších dvoch pedofilov, ale tí svoju vínnu priznali spáchaním samovraždy. Paula bola dosť odvážna na to, aby o zneužívaní prehovorila. Jazvy na duši ale nezmiznú nikdy.